Babilon MMAPolskie MMA

Wyniki Babilon MMA 3: Szymon Kołecki demoluje Łukasza Borowskiego – video

W swoim piątym występie Szymon Kołecki odniósł piąte zwycięstwo, pokonując Łukasza Borowskiego w daniu głównym gali Babilon MMA 3 w Radomiu.

W walce wieczoru gali Babilon MMA 3 w Radomiu Szymon Kołecki (5-0) zdemolował Łukasza Borowskiego (4-8) atomowymi łokciami z dosiadu w pierwszej rundzie.

Kołecki już w pierwszej akcji smagnął Borowskiego mocnym prawym. Rzucił się za rywalem z kolejnymi uderzeniami, rzucając go na siatkę – tam dopadł go i haczeniem położył na plecach. Z pozycji bocznej a następnie półgardy rozpuścił ręce, z czasem torując sobie drogę do dosiadu. Borowski próbował kleić się do rywala, unieruchamiając go, ale Kołecki wyrywał się, atakując potężnymi bombami z góry. Połowa rundy. Szymon ponownie rozpuścił atomowe uderzenia, tym razem zaprzęgając do działania łokcie – weszły czysto, okrutnie rozbijając twarz i prawdopodobnie dewastując nos rywala. Sędzia nie miał wyjścia i przerwał tę rzeź…