Babilon MMAPolskie MMA

Wyniki Babilon MMA 3: Adam Biegański dusi Piotra Przepiórkę

Adam Biegański nadal niepokonany – reprezentant Vale Tudo Białystok poddał Piotra Przepiórkę podczas gali Babilon MMA 3 w Radomiu.

W starciu dwóch debiutujących pod banderą Babilon MMA zawodników kategorii średniej Adam Biegański (4-0) podtrzymał nieskazitelny rekord, w dobrym stylu rozbijając i poddając Piotra Przepiórkę (1-1) podczas gali Babilon MMA 3 w Radomiu.
W pierwszej odsłonie powracający do akcji po siedmiu latach Przepiórka szukał za wszelką cenę klinczu – i kilka razy dopiął swego, atakując kolanami pod siatką. Jednak niewiele z tego wynikało, bo Biegański stawiał mu nawet w tej płaszczyźnie opór, a w stójce przewaga tego ostatniego, wyraźnie górującego warunkami fizycznymi, była już wyraźna – mieszając pozycje, regularnie nękał Przepiórkę kopnięciami na wszystkich wysokościach. Zawodnik z Radomia zdołał na chwilę obalić rywala, ale zainkasował ostre łokcie z pleców i szybko wrócił na nogi.

Na otwarcie drugiej rundy radomianin ponownie przeniósł walkę do parter, kontrując kopnięcie rywala, ale znów nie miał pomysłu na to, jak poradzić sobie z atakami łokciami z pleców po stronie Biegańskiego. Po jednak z kotłowanin Przepiórka złapał ciasną gilotynę, ale zawodnik z Białegostoku przetrwał – znalazł się na górze i od tego momentu jego dominacja nie podlegała dyskusji. Ostatecznie w końcówce rundy zaszedł zmęczonemu Przepiórce za plecy i stamtąd go udusił.

*****

Babilon MMA 3 – Kołecki vs. Borowski – wyniki na żywo i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button