UFC

„Wszyscy są zabawni jak jasny ch*j” – Anthony Johnson broni trenera

Świeżo emerytowany Anthony Johnson odniósł się do oskarżeń o oddanie walki na UFC 210 przeciwko Danielowi Cormierowi, broniąc też swojego trenera Henriego Hoofta.

Anthony Johnson niespodziewanie zakończył sportową karierę po przegranej rewanżowej walce z Danielem Cormierem podczas gali UFC 210 w Buffalo. W poniedziałek natomiast krótkie pożegnał się z fanami za pośrednictwem Instagrama.
Witaj, poniedziałku!
Dzisiaj zaczyna się nowe rozdanie i bardzo się z tego cieszę…
Moje ciało może dojść do siebie i mogę się skupić na czymś innym niż MMA.
Moje życie już jest niesamowite, a nie jestem jeszcze nawet blisko szczytu.
Będzie mi brakowało MMA i każdego aspektu tej gry, ale mój czas dobiegł końca i jestem gotowy patrzeć, jak nowa generacja przejmuje stery.
Teraz mogę być Anthonym Johnsonem/AJ a nie Anthonym Rumblem Johnsonem!
Dziękuję za waszą miłość i wsparcie przez late…
Na zawsze Rumble Squad!
Koniec Rumble’a

To jednak nie wszystko, bo Johnson pokazał też pazur. Otóż, gdy po porażce z Cormierem ogłaszał swoje przejście na emeryturę, jego narożnik z Henrim Hooftem zniknął.

Holenderski trener tłumaczył potem w programie The MMA Hour, że już wcześniej zamienił kilka słów z Johnsonem, a potem po prostu nie zdążył wrócić do oktagonu na jego przemówienie. Mleko jednak się rozlało i znalazł się pod skomasowanym atakiem fanów zarzucających mu, że – rozczarowany przebiegiem walki i niesłuchającym poleceń Johnsonem – zostawił swojego zawodnika samego.

Do tego wszystkiego doszły też oskarżenia ze strony fanów, którzy na podstawie zapaśniczego nastawienia pretendenta, które musiało skończyć się tak, jak się skończyło, sugerują, że Rumble po prostu oddał walkę.

Zirytowany zawodnik odpisał na te zarzuty w komentarzu do zdjęcia wrzuconego na Instagramie przez Hoofta.

Wszyscy są zabawni jak jasny chuj… opowiadają, że przegrałem specjalnie, co w stosunku do mnie jest najgłupszą możliwą rzeczą. A komentarze, że Henri jest najgorszym trenerem w historii to totalne szaleństwo i nie, Henri nie musi się tłumaczyć. Nie macie, kurwa, pojęcia w swoich przypuszczeniach! Nie wiecie, przez jak ciężkie chwile przeszliśmy z Henrim! Żaden inny trener nie poświęcał się dla mnie tak jak Henri… dlaczego więc, do kurwy, kłapiecie, skoro nie wiecie o tym nic poza tym, co przeczytacie w mediach?

Hooft w programie The MMA Hour zdradził, że nowa praca Johnsona będzie związana z futbolem amerykańskim. W międzyczasie natomiast Rumble powalczy jeszcze o 20% gaży Cormiera.

*****

Sierpem #54 – Jan Błachowicz zamęczony w Buffalo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button