KSWPolskie MMA

„Wszyscy mają stanąć na baczność i się przygotowywać do walki z Łukaszkiem?” – Kołecki ostro w zapowiedzi walki Pudzian vs. Juras

W zapowiedzi walki wieczoru czerwcowej gali KSW 61 pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Łukaszem Jurkowskim gościnnie udział wziął… Szymon Kołecki.

Wygląda na to, że opublikowana przez organizatorów zapowiedź starcia Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim, którzy pójdą w tany 5 czerwca w daniu głównym gali KSW 61, stanowi swego rodzaju przygotowanie artyleryjskie pod potencjalne starcie Jurasa z Szymonem Kołeckim – dwukrotnie niedoszłe w zeszłym roku.
– Sytuacja jest dosyć transparentna – twierdzi w zapowiedzi Juras. – Rozumiem to wszystko, co wylało się po tym, jak ja zrezygnowałem przez kontuzję z pojedynku – i dostałem całe wiadro pomyj na plecy. Potem po raz drugi moje zestawienie z Szymonem Kołeckim miało dojść do skutku na październikowej gali KSW. Wypada przez kontuzję Szymon, a mam wrażenie, że cały czas to jednak dostaje kubeł tych pomyj na plecy. Szymon miał swoją szansę z Mariuszem, a teraz tę szansę mam ja.
– Bardzo się cieszę, że miałem okazję zawalczyć z Martinem (Zawadą) – mówi z kolei Szymon. – Nie musiałem czekać na „legendę Federacji KSW” Łukasza Jurkowskiego.

– Bardzo jestem wyczulony na to, gdy jestem nazywany legendą polskiego MMA – słyszymy w nagraniu odpowiedź Łukasza. – Bardziej nazwałbym się ambasadorem tego sportu.

– Mówiąc najbrutalniej, mam wyjebane – kontynuuje Juras. – Wygram z Mariuszem, to jedyny pojedynek, który jeszcze stoczę, ostatni, to będzie z Szymonem. Tyle. That’s it. Teraz Szymon niech czeka na mnie, ja czekałem na niego.

– Nie podoba mi się sytuacja, w której Łukasz już zapowiada, że do walki z Kołeckim musi dojść – odpowiada Kołecki. – Łukasz Jurkowski nie jest zawodnikiem, który może sobie wybierać przeciwników. Oczekiwać rywali może Mamed Khalidov, może nawet Mariusz Pudzianowski, ale nie Łukasz Jurkowski. Nagle on się zdecyduje zawalczyć z Szymonem, to wszyscy mają stanąć na baczność i się przygotowywać do walki z Łukaszkiem. Absolutnie nie.Poniżej aktualna rozpiska gali oraz zapowiedź walki Pudzianowski vs. Jurkowski.

Rozpiska KSW 61

Walka wieczoru

120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (14-7) vs. Łukasz Jurkowski (17-11)

Pozostałe

68,5 kg: Salahdine Parnasse (14-1-1) vs. Filip Pejić (15-4-2)
77,1 kg: Tomasz Romanowski (13-7) vs. Patrik Kincl (23-9)
120,2 kg: Michał Kita (20-12-1) vs. Jay Silva (12-13)
70,3 kg: Roman Szymański (13-6) vs. Donovan Desmae (14-7)
52,2 kg: Karolina Owczarz (3-1) vs. TBA
93 kg: Przemysław Mysiala (24-10) vs. Ivan Erslan (9-1)
68,5 kg: Damian Stasiak (12-7) vs. Andreii Liezhniev (19-9)
77,1 kg: Jakub Kamieniarz (9-7) vs. Adam Niedźwiedź (7-4)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button