Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.

Władimir Kliczko, Manny Pacquiao, Lennox Lewis i inni reagują na walkę Mayweather vs. McGregor

Może i Conor McGregor skończył na tarczy w ringowej rywalizacji z Floydem Mayweatherem Juniorem, ale w oczach wielu swoją postawą zyskał wiele szacunku.

Wygląda na to, że Conor McGregor swoim występem przeciwko Floydowi Mayweatherowi Juniorowi – walkę przegrał przez techniczny nokaut w 10. rundzie, szczególnie w pierwszych trzech radząc sobie bardzo dobrze – zapracował sobie na szacunek sporej części świata bokserskiego, a przynajmniej kilku legend. Oto wybrane reakcje byłych i obecnych bokserów na amerykańsko-irlandzką konfrontację.

Floyd Mawyeather idealnie zrealizował swój plan & zaciągnął Conora McGregora na głęboką wodę. CM postawił opór & szanuję to, czego próbował dokonać. Będzie super-gwiazdą w przyszłości.

https://twitter.com/mannypacquiao/status/901673605565517824

Szacunek dla McGregora za podjęcie próby, ale też gratulacje dla Floyda za 50 zwycięstwo!

Można się zgadzać lub nie, ale jest 50-0, Floyd Mayweather dokonał tego! McGregor był zdyscyplinowany w debiucie i pokazał dobre umiejętności bokserskie.

Cholernie dobra walka. Mayweather dał kapitalne widowisko. Conor poradził sobie znacznie lepiej, niż się spodziewałem. Czapki z głów przed oboma. Warte tych pieniędzy.

Świetna walka. Gratulacje dla McGregore i Mayweathera, dobrze wydane pieniądze.

*****

Reakcje zawodników UFC na walkę Conora z Floydem

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button