Absolute Championship BerkutBellatorInvicta FCM-1 GlobalPLMMA

Weekendowy rozkład jazdy – Bellator 179, ACB 61, PLMMA 73, Invicta FC 23 i M-1 Challenge 77

Komplet informacji – między innymi godziny transmisji i karty walk – czterech weekendowych gal – Bellator 179, ACB 61, PLMMA 73, Invicta 23 i M-1 Challenge 77.

M-1 Challenge 77 – Nemkov vs. Markes

Data: 19 maja 2017 (piątek)
Lokalizacja: Soczi, Rosja

Transmisja:

20:30Eleven Sports

Liczba walk: 11

Rozpiska M-1 Challenge 77

Walka wieczoru

205 lbs: Viktor Nemkov (24-6) vs. Ronny Markes (16-4)

Pozostałe

185 lbs: Talekh Nadzhafadze (4-1-1) vs. Artem Frolov (8-0)
185 lbs: Andrey Seledtsov (6-3) vs. Moses Murrietta (4-0)
155 lbs: Artur Lemos (8-2) vs. Raul Tutarauli (9-4)
145 lbs: Felipe Rego (10-3) vs. Viktor Kolesnik (9-2-1)
155 lbs: Pavel Gordeev (6-1) vs. Till Kinne (4-1)
170 lbs: Andrey Lezhnev (15-7) vs. Kurbanali Abdusalamov (6-3)
155 lbs: Sergey Faley (20-9) vs. Lom-Ali Nalgiev (12-5)
134 lbs: Sergey Voloshin (3-0) vs. Sergey Klyuev (0-0)
205 lbs: Frankt Kortz (4-2) vs. Nikolay Savilov (4-2)
155 lbs: Daniel Palomo Diaz (3-1) vs. Alexey Bruss (1-1)

*****

Bellator 179 – Daley vs. MacDonald

Data: 19 maja 2017 (piątek)
Lokalizacja: Londyn, Wielka Brytania

Transmisja:

19:00 – cała gala (Spike TV)

Liczba walk: 14

Rozpiska Belator 179

Walka wieczoru

170 lbs: Paul Daley (39-14-2) vs. Rory MacDonadl (18-4)

Karta główna

205 lbs: Liam McGeary (12-1) vs. Linton Vassell (18-5)
265 lbs: Cheick Kongo (26-10-2) vs. Augusto Sakai (9-0-1)
170 lbs: Dan Edwards (14-14) vs. Alex Lohore (11-1)
165 lbs: Kevin Ferguson Jr. (0-1) vs. DJ Griffin (0-0)

Karta wstępna

155 lbs: Jay Dods (6-0) vs. Afie Davis (7-1)
265 lbs: Dan Konecke (10-9) vs. Stav Economou (17-5-1)
125 lbs: Jamie Powell (6-1) vs. Amir Albazi (9-0)
170 lbs: Umer Kayani (7-3) vs. Nathan Jones (10-5)
185 lbs: Fabian Edwards (0-0) vs. Rafał Cejrowski (2-0)
150 lbs: Jeremy Petley (10-8-1) vs. Chase Morton (6-3)
265 lbs: Neil Grove (12-8-1) vs. Łukasz Parobiec (13-6)
185 lbs: Marcin Prostko (4-3) vs. Mike Shipman (9-1)
135 lbs: Salih Kulucan (4-5) vs. Diego Barbosa (3-0)

*****

ACB 61 – Balaev vs. Bataev

Data: 20 maja 2017 (sobota)
Lokalizacja: Sankt Petersburg, Rosja

Transmisja:

16:00 – cała gala (YouTube / Fite.tv)

Liczba walk: 12

Zapowiedź gali: klik

Rozpiska ACB 61

Walka wieczoru

145 lbs: Marat Balaev (7-0) vs. Adlan Bataev (7-0) – o pas mistrzowski

Pozostałe

155 lbs: Andrei Koskhin (16-5) vs. Eduard Vartanyan (16-2)
185 lbs: Nikola Dipchikov (15-4) vs. Alexey Butorin (11-1)
265 lbs: Denis Smoldarev (12-3) vs. Tanner Boser (12-3)
170 lbs: Albert Tumenov (17-4) vs. Ismael de Jesus (15-5)
170 lbs: Beslan Isaev (35-9) vs. Elvis Mutapcic (15-5-1)
185 lbs: Piotr Strus (10-3-2) vs. Mikhail Kolobegov (11-3)
170 lbs: Vasily Palyok (8-5) vs. Alexei Martynov (11-7-1)
145 lbs: Arman Ospanov (7-0) vs. Taichi Nakajama (12-7-1)
135 lbs: Oleg Borisov (18-2-1) vs. Dukvaha Astamirov (3-0)
135 lbs: Tural Ragimov (16-3) vs. Rustam Kerimov (5-0)
135 lbs: Luis Palomino (25-13) vs. Marcos Vinicius Schmitz (14-3)

*****

PLMMA 73

Data: 20 maja 2017 (sobota)
Lokalizacja: Ciechanów, Polska

Transmisja:

20:00TV Puls (karta główna)

Liczba walk: 10

Rozpiska PLMMA 73

Walka wieczoru

93 kg: Szymon Kołecki (1-0) vs. Wojciech Balejko (4-7)

Karta główna

93 kg: Kewin Wiwatowski (4-3) vs. Lukasz Klinger (7-4)
84 kg: Paweł Trybała (3-1) vs. Adam Niedźwiedź (3-2)
84 kg: Marcin Naruszczka (18-6-1) vs. Leandro Bispo (5-3)
77 kg: Michał Tarabańka (3-5) vs. Krzysztof Kułak (28-15-2)
70 kg: Marian Ziółkowski (16-5-1) vs. Reinaldo Teixeira (5-3) – o pas mistrzowski

Karta wstępna

70 kg: Damian Majewski (1-2) vs. Paweł Mazajło (1-0)
84 kg: Matt Horwich (29-25-1) vs. Piotr Siwkowski (2-2)

Walki rezerwowe które mogą zostać pokazane w TV Puls na żywo:

80 kg: Mateusz Piskorz (11-3) vs. Mariusz Radziszewski (14-14-2)
93 kg: Michał Pasternak (11-2) vs. Sylwester Borys (9-4)

*****




Invicta FC 23 – Porto vs. Niedźwiedź

Data: 20 maja 2017 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: Kansas, Stany Zjednoczone

Transmisja:

02:00UFC Fight Pass (cała gala)

Liczba walk: 8

Rozpiska Invicta FC 23

Walka wieczoru

125 lbs: Agnieszka Niedźwiedź (9-0) vs. Vanessa Porto (18-7)

Pozostałe

125 lbs: Roxanne Modafferi (20-13) vs. Sarah D’Alelio (11-6)
105 lbs: Herica Tiburcio (10-4) vs. Tessa Simpson (5-1)
135 lbs: Elizabet Phillips (6-5) vs. Kelly Faszholz (3-2)
125 lbs: Andrea Lee (6-2) vs. Liz Tracy (3-1)
115 lbs: Tiffany Van Soest (0-2) vs. Christine Ferea (1-0)
145 lbs: Ediane Gomes (10-4) vs. Pam Sorenson (5-1)
135 lbs: Shaianna Rincon (0-0) vs. Brooksie Bayard (0-0)

*****

Paul Daley kwestionuje serce do walki Rory’ego MacDonalda: „Przewrócił się jak tchórz”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button