Walka Leona Edwardsa z Khamzatem Chimaevem przełożona na styczniową galę UFC FN w Abu Zabi

Ważne dla układu sił w wadze półśredniej starcie pomiędzy Leonem Edwardsem i Khamzatem Chimaevem zwieńczy styczniową galę UFC Fight Night.

Pojedynek w kategorii półśredniej pomiędzy Leonem Edwardsem (18-3) i Khamzatem Chimaevem (9-0) uświetni zaplanowaną na 20 stycznia w Abu Zabi galę UFC Fight Night.

O powtórnym zestawieniu walki poinformował sternik amerykańskiego giganta Dana White w rozmowie z TSN.ca.

Obaj zawodnicy mieli pierwotnie skrzyżować rękawice 19 grudnia, ale pozytywny wynik testu na koronawirusa Jamajczyka przekreślił pojedynek.
Starcie zapowiadaliśmy wcześniej tutaj. Poniżej fragment dotyczący wstępnej analizy, przewidywanych kursów bukmacherskich oraz wstępnego typu.

Khamzat Chimaev jest nadal zawodnikiem, o którym niewiele wiadomo. W pierwszych pojedynkach w UFC wyglądał spektakularnie, ale skok między poziomem jego dotychczasowych rywali i tym, co wnosi do oktagonu Leon Edwards, będzie gigantyczny. Wydaje się co prawda, że potencjał czeczeńskiego Wilka jest naprawdę duży, ale czy na tyle duży, aby już w grudniu w zaplanowanej na pięć rund walce pokonał zawodnika na poziomie Jamajczyka?Przewidywane kursy bukmacherskie:

Leon Edwards – 1.65
Khamzat Chimaev – 2.10

Wstępny typ:

Leon Edwards

Rozpiska UFC FN

Walka wieczoru

170 lbs: Leon Edwards (18-3) vs. Khamzat Chimaev (9-0)

Pozostałe

145 lbs: Lerone Murphy (9-0-1) vs. Douglas Andrade (26-3)
135 lbs: Jerome Rivera (10-3) vs. Francisco Nazareno (11-3-1)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply