BellatorPolskie MMA

Held vs. Brooks okiem zawodników Bellatora

Jak pojedynek Marcina Helda z Willem Brooksem widzą inni zawodnicy Bellatora?

Portal MMAJunkie poprosił kilku znanych zawodników Bellatora o ocenę pojedynku Marcina Helda z Willem Brooksem, do którego dojdzie dzisiejszej nocy na gali Bellator 145. Oto, co mieli do powiedzenia!

David Rickels (zawodnik wagi lekkiej):

Myślę, że Will Brooks zwycięży. O ile jego dzisiejsza bójka nie odbije się na nim, myślę, że pokona Marcina Helda. Marcin jest twardy, ale Will Brooks jest super atletą.

Justin Lawrence (zawodnik wagi lekkiej):

Jeśli Will Brooks będzie unikał skrętówek i ataków na nogi, czuję, że jest zbyt mocnym atletą, zbyt duży, zbyt silny, zbyt szybki, zbyt techniczny dla Helda. Czuję, że Will Brooks zwycięży.

Michael Chandler (były mistrz Bellatora, pokonał kiedyś Helda):

Myślę, że Marcin Held zaskoczy ludzi. Nie mówię, że wygra, bo Will Brooks ma ten styl przeciwko, któremu trudno się walczy, trzyma gości na posterunku, kontroluje, chociaż tak naprawdę nie wyrządza większych szkód. Ale jeśli Marcin Held złapie jego nogę, myślę, że odklepie. Myślę, że ma ten gen poddania i zrobi to. Wszyscy wiedzą, że ja jestem inny, bo zostałem złapany w jedną z tych dźwigni na nogi i Marcin Held mógłby zabrać moją nogę ze sobą do Polski. Jeśli (Will Brooks) zostanie złapany, będzie klepał.

Patricio Freire (brat pokonanego przez Helda Patricky’ego:

Chciałbym zobaczyć mojego brata walczącego z Willem Brooksem o pas kategorii lekkiej, ale Held to nie są żarty. To, co robi, robi bardzo dobrze i jeśli walka zacznie się dla niego układać, Will Brooks może mieć ciężką noc.

Daniel Straus (zawodnik wagi piórkowej, kolega Brooksa z ATT):

Marci Held dostanie po dupie.

Zapraszamy też do zapoznania się z analizami polsko-amerykańskiego starcia w wykonaniu zagranicznych dziennikarzy.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button