(VIDEO) Znów to zrobił! Derrick Lewis znokautował Chrisa Daukausa!

W starciu wieńczącym galę UFC FN Derrick Lewis znokautował w pierwszej rundzie Chrisa Daukausa.
W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas Derrick Lewis (26-8) pokazał miejsce w szeregu Chrisowi Daukausowi (12-4), zwyciężając przez nokaut w pierwszej rundzie.
Obaj zawodnicy rozpoczęli bardzo spokojnie i uważnie. Daukaus starał się kontrolować dystans, hasając do boków. Tu i ówdzie odpalił niskie kopnięcie. W wymianie trafił dobrym łokciem, ale Lewis niewiele sobie z tego zrobił.

Czarna Bestia podkręcił nieco tempo. Spróbował latającego kopnięcia na głowę, ale nie trafił. Jednak zagnał rywala na ogrodzenie, gdzie rozpuścił ręce w ostrych cepach. Daukaus odpowiedział, ale został zepchnięty do defensywy, inkasując kilka bomb. Zachwiał się na nogach, ale złapał klincz.Tam Lewis potraktował go srogim kolanem na korpus, podczas gdy Daukaus poszukał krótkich uderzeń. Doszły one celu, ale Lewis nic sobie z nich nie zrobił, rozpuszczając krótkie prawe sierpy. Po trzech celnych Daukaus runął na deski, bez życia.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Derrick Lewis powrócił tym samym na drogę zwycięstw po porażce z Cirylem Gane.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply