(VIDEO) „Znokautuję go” – Countdown do walki Błachowicz vs. Adesanya opublikowany!

W sobotę wieczorem premierę miała obszerna zapowiedź z cyklu Countdown do starcia Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą.

Na tydzień przed galą UFC 259, która odbędzie się 6 marca w Las Vegas, organizatorzy zaprezentowali obszerną zapowiedź walki wieczoru na szczycie wagi półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem i Israelem Adesanyą.

W prawie 25-minutowym materiale poświęconym obu zawodnikom znalazło się mnóstwo smaczków i niewidzianych wcześniej ujęć.
– Ta będzie dowodem dla ludzi na to, że mięśnie nie wygrywają walk – zapowiedział Adesanya. – Jest wielkim zawodnikiem, ale wiem, czym jest prawdziwa wielkość.

– Zastanawiałem się nad przejściem wyżej po to, żeby po prostu się popisać. Zrobiłem to w kickboxingu. Przeniosłem się do wagi ciężkiej. Zrobiłem to też, gdy walczyłem w boksie. Przeniosłem się do wagi ciężkiej na walkę ze światowej klasy gościem, więc… W MMA też musi do tego dojść.
Ponadto Israel Adesanya opowiedział o walce z Paulo Costą oraz przygotowaniach do pojedynku z Polakiem. Rozpoczął współpracę z trenerem oddechu, nie mając wątpliwości, że kondycji teraz nie zabraknie mu już w żadnej walce.

Pokazano też moment, w którym Nigeryjczyk wręcza rodzicom nowiutkie Porsche Cayenne.

– Jestem teraz najlepszy na świecie i nic mnie nie zatrzyma – zapowiedział z kolei w Błachowicz. – Uwierzcie w legendarną polską siłę.

– Może Adesanya przeniósł się wyżej, bo w swojej kategorii może zrobić wszystko. Nie ma jednak dla mnie znacznie, co mówi, co myśli. W oktagonie zobaczymy, kto jest lepszym zawodnikiem. Zróbmy to.– Israel Adsanya jest świetnym zawodnikiem. Kickbokser. Naprawdę dobry stójkowicz. Bardzo dziwny styl. Będę jednak na to gotowy.

– Gdy przeniesie się do mojej wagi, poczuje zupełnie inna moc. Wszystko w oktagonie będzie zupełnie inne. Muszę tylko wyczuć jego szybkość. Gdy ją wyczuję, znokautuję go.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Poza tym osobne segmenty poświęcono też narodzinom syna cieszynianina, sparingom z Izu Ugonohem czy – tak, tak! – morsowaniu.

Pierwszą część analizy walki na Lowking.pl opublikowaliśmy tutaj.

Poniżej natomiast Countdown poświęcony walce.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply