KSWPolskie MMA

(VIDEO) Zmasakrował mu schaby morderczym kopnięciem! Dawid Śmiełowski znokautował Patryka Kaczmarczyka!

Dawid Śmiełowski podtrzymał nieskazitelny bilans, fantastycznym kopnięciem na korpus nokautując Patryka Kaczmarczyka.
W co-main evencie gali KSW 72 w Kielcach Dawid Śmiełowski (10-0) znokautował w drugiej rundzie Patryka Kaczmarczyka (8-2).
Kaczmarczyk rozpoczął walkę od różnorodnych kopnięć, kamuflując te atomowe niskie. Patryk wywierał presję, starając się przedzierać przez długie ręce rywala. Radomianin poszukał obalenia, zachodząc Królikowi za plecy w klinczu. Patryk przez dłuższy czas kontrolował Dawida, trafiając kolanami na uda. Nieustannie polował też na sfinalizowanie obalenia.

Na kilkadziesiąt sekund przed końcem rundy sędzia przeniósł walkę na środek oktagonu. Tam Kaczmarczyk zdzielił Śmielowskiego kolejnymi lowkingami, notując jeszcze efektowne obalenie.

Po 20 sekundach drugiej odsłony radomianin przeniósł walkę do parteru, układając rywala na plecach na środku oktagonu. Z czasem Królik zdołał zrzucić z siebie rywala. Na środku zaatakował kopnięciem na głowę, ale Kaczmarczyk poszedł w zapasy, ciskając rywalem o deski. Śmiełowski wrócił na nogi, ale z uwieszonym u swoich bioder Kaczmarczykiem.W klinczu Dawid trafił dobrymi kolanami i łokciami. Patryk zerwał uchwyt, wracając na środek klatki. Śmiełowski dobrze wybronił się przed obaleniem ze strony rywala. Wydawał się powoli przejmować stery walki w swoje ręce.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Królik zaatakował frontalem na korpus. Chwilę potem poprawił kolejnym, tym razem trafiając w punkt. Kaczmarczyk złożył się w pół, a jego twarz wykrzywił grymas bólu. Śmiełowski dopadł go z bombami, kończąc zawody.
Dawid Śmiełowski odniósł tym samym drugie zwycięstwo pod sztandarem KSW czyniąc ważny krok w kierunku mistrzowskiej rozgrywki w wadze piórkowej.

Bilans Patryka Kaczmarczyka pod banderą polskiego giganta wynosi 2-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button