UFC

(VIDEO) Złożył się jak scyzoryk! Andre Fialho znokautował Camerona VanCampa soczystym lewym sierpem!

Andre Fialho efektownie znokautował Camerona VanCampa podczas gali UFC 274 w Phoenix.
W starciu wieńczącym kartę przedwstępną gali UFC 274 w Phoenix Andre Fialho (15-4) efektownie znokautował Camerona VanCampa (15-6-1), choć w pewnym momencie znalazł się w tarapatach.
Od pierwszych sekund walki Portugalczyk ruszył do ataków, wywierając mocną presję. Hasając do boków, VanCamp odgryzał się lowkingami, szukając też okolicznościowo cisów. W jednej z ostrych wymian wstrząsnął nawet Fialho, który zatańczył na nogach. Amerykanin ruszył do ataków celem dobicia Portugalczyka.

Ten oddał co prawda pole, ale nie stracił czujności, naruszając szarżującego Amerykanina. Walka się wyrównała. VanCamp nadal notował pewne sukcesy pod kątem niskich kopnięć, ale w obszarze pięściarskim to Fialho był lepiej poukładany.VanCamp trafił kilkoma uderzeniami, znów zmuszając rywala do oddania pola. Cofając się, Fialho poszukał kombinacji lewego sierpa z podbródkiem – i tym pierwszym uderzeniem trafił. Amerykanin nie wyciągnął jednak wniosków, znów radośnie rozpuszczając ręce – i tym razem soczysty lewy kontrujący sierp Fialho ściął go z nóg! Amerykanin złożył się jak scyzoryk, a Portugalczyk rzucił się za nim z dobitką. Sędzia natychmiast przerwał zawody.
Dla 28-latka było to drugie zwycięstwo z rzędu przez nokaut w pierwszej rundzie. Jego bilans w UFC wynosi 2-1.

Po walce Portugalczyk zaapelował do matchmakerów UFC, aby zestawili mu walkę na czerwcową galę UFC 275 w Singapurze.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button