KSWPolskie MMA

(VIDEO) Zgaszony srogim sierpem w kontrze! Mariusz Joniak ustrzelony przez Miljana Zdravkovicia na KSW 86!

Debiutujący w klatce KSW Miljan Zdravković ciężko znokautował faworyzowanego Mariusza Joniaka w ramach wrocławskiej gali KSW 86.

Pełne wyniki KSW 86 – tutaj


Mariusz Joniak (11-5) przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z gremialnie skreślanym – był największym bukmacherskim underdogiem gali – Miljanem Zdravkoviciem (6-0) podczas gali KSW 86 we Wrocławiu.
Już w pierwszej akcji Zravković przechwycił kopnięcie Joniaka, kładąc Polaka na plecach. Joniak pracował aktywnie z pleców, aby powrócić na nogi lub przetoczyć Serba. Ten dobrze jednak utrzymywał się na górze. Z czasem jednak Mariusz zdołał wrócić na nogi, wbijając w klinczu Zdravkovicia w ogrodzenie. Trwałą walka o pozycję w zwarciu. Joniak próbował obalać, ale Serb utrzymywał się na nogach.

Ostre wymiany w klinczu – obaj zawodnicy rozpuścili kolana i łokcie. Zdravković kapitalnie wybronił się przed próbami obaleń ze strony Joniaka. W dystansie obaj zawodnicy trafili. Serb przeniósł ponownie walkę w klincz, ale Polak rozerwał go z ładnym łokciem.

Dobra szarża Mariusza, który serią ładnych ciosów rzucił Miljana na ogrodzenie. Czując krew, Polak poszedł za uderzeniami, ale wyłapał krótki prawy sierp, po którym na milisekundę zastygł w bezruchu. Szybko jednak ponowił szarżę – ale na swoją zgubę! Serb poprawił kolejnym srogim prawym sierpem, ścinając Polaka z nóg! Dzieła zniszczenia dopełnił precyzyjnymi uderzeniami z góry!

Miljan Zdravković z przytupem wkroczył tym samym w szeregi organizacji KSW, podczas gdy seria siedmiu kolejnych zwycięstw Mariusza Joniaka dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button