UFC

(VIDEO) Zadarł z nieodpowiednim gościem! Ilia Topuria w barowej bójce ubił agresywnego gagatka!

W sieci pojawiło się nagranie, na którym – najprawdopodobniej – Ilia Topuria wymierza w barze sprawiedliwość agresywnemu gagatkowi.
MMA wkroczyło w 2023 rok z nie lada przytupem, który jednak ze sportem wiele wspólnego nie ma. Najpierw Dana White pokazał, że podział na kategorie wagowe w małżeństwie nie obowiązuje, później Phil Baroni trafił za kraty w Meksyku z zarzutem zamordowania swojej dziewczyny, a teraz gruchnęły wraz z nagraniem nowiny, iż w bójkę w barze wdał się – a w zasadzie został do niej sprowokowany – Ilia Topuria.
Na opublikowanym nagraniu, datowanym na 4 stycznia, widać grającego na maszynie El Matadora, do którego podchodzi czupurny jegomość w płaszczu – rzekomo hiszpański piosenkarz Omar Montes – nie ukrywając bitewnych intencji. Popchnięty dwukrotnie przez Montesa Topuria w końcu wypłaca agresorowi cios, ruszając następnie z kanonadą uderzeń. Część obecnych w barze zaczyna wówczas odciągać Ilię, podczas gdy obok wywiązuje się inna bójka – w jej efekcie jeden z mężczyzn spartańskim kopnięciem traktuje innego.

Co dokładnie się wydarzyło? O co poszło? Czy przypadkiem – bo takie głosy również się pojawiają – nagranie nie jest zaaranżowane? Póki żadne szczegóły nie są znane. Hiszpański Gruzin nie zabierał jeszcze głosu w temacie.Niepokonany w zawodowej karierze Ilia Topuria może pochwalić się pięcioma zwycięstwami w oktagonie UFC. Cztery z nich słynący z ciężkich pięści Gruzin odniósł przed czasem. Przed kilkoma tygodniami brutalnie rozprawił się z Brycem Mitchellem, zapewniając sobie awans na 9. miejsce w rankingu wagi piórkowej.

Aktualizacja: Montes miał stać po prawej stronie Topurii na początku zajścia, a agresywnym jegomościem był rzekomo bliżej niezidentyfikowany osobnik.
Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button