UFC

(VIDEO) Zachwyt i niedowierzanie – reakcje Nurmagomedova na zwycięstwo Makhacheva i porażkę Yana

Kamery UFC i nie tylko uchwyciły reakcje Khabiba Nurmagomedova na porażkę Petra Yana i zwycięstwa Islama Makhacheva na UFC 280.
Nie narzekał na brak emocji w sobotni wieczór w Abu Zabi były niepokonany mistrz wagi lekkiej UFC a obecnie trener Khabib Nurmagomedov, który trzykrotnie stawał w narożniku swoich podopiecznych.

Były czempion śledził też inne walki, w tym konfrontację sympatyzującego z dagestańską ekipą Petra Yana z Seanem O’Malleyem. Pojedynek ten zakończył się niespodziewanie niejednogłośnym zwycięstwem Amerykanina, co wywołało w świecie MMA falę oburzenia – cały świat punktował bowiem dla Rosjanina.
W przestrzeni medialnej pojawiło się nagranie z reakcji Nurmagomedova na ogłoszenie werdyktu ze zwycięstwem Sugara.

– Jak? – dopytywał Khabib, chwytając się za głowę. – Jak? Jak to możliwe, bracie? Przysięgam, że dałem mu każdą rundę! Było blisko, ale wygrał każdą rundę.

Sobotnia gala była jednak dla dagestańskiej ekipy Khabiba bardzo udana. Skończył ją bowiem z bilansem 3-0. Abubakar Nurmagomedov wypunktował Gadzhiego Omargadzhieva, Belal Muhammad zadał pierwszą w karierze porażkę Seanowi Brady’emu, a w daniu głównym wydarzenia kapitalnie dysponowany Islam Makhachev rozsiadł się na mistrzowskim tronie, dominując i w drugiej rundzie poddając Charlesa Oliveirę.W sieci szybko pojawiło się sporo nagrań, na których widać pełną euforii reakcję Dagestańskiego Orła na wiktorię Makhacheva.

Islam Makhachev już wiele lat temu został namaszczony przez dagestańską ekipę, z nieżyjącym już trenerem Abdulmanapem Nurmagomedovem na czele, na następcę Khabiba Nurmagomedova. W sobotę spełnił pokładane w nim nadzieje.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button