UFC

(VIDEO) Wybrał przemoc! Dusko Todorović powrócił z dalekiej podróży, po szalonej bijatyce ubijając Jordana Wrighta!

Dusko Todorović znokautował w drugiej rundzie Jordana Wrighta, pomimo iż wyraźnie przegrał otwierającą zawody rundę.
Dusko Todorović (12-3) w pierwszej rundzie miał sporo problemów z Jordanem Wrightem (12-4) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas, ale w drugiej rundzie postawił wszystko na jedną kartę, ubijając rywala.
Pierwsza runda zawodów należała zdecydowanie do Wrighta, który najpierw wybronił się przed zapaśniczymi zapędami Serba, by następnie zdominować go w parterze. Todorović próbował atakować nogi, ale Wright świetnie się kręcił, przemycając kilka bardzo mocnych uderzeń na głowę Serba.

W drugiej rundzie Todorović postawił jednak wszystko na jedną kartę, ruszając do huraganowych ataków. Przedzierał się z łatwością do półdystansu, neutralizując przewagą gabarytów Amerykanina. Tam rozpuszczał ostre kombinacje, polując zarówno na głowę Wrighta, jak i na korpus.

Co prawda Wright nie pozostawał mu dłużny, ale to Todorović trafiał częściej i mocniej. W pewnym momencie pojedynek zamienił się w wulgarną bijatykę, a obaj zawodnicy próbowali nawzajem pourywać sobie głowy. To jednak Todorović był świeższy, aktywniejszy, skuteczniejszy.W końcu Amerykanin wylądował na deskach, gdzie Serb przedarł się do dosiadu, kończąc wyczerpanego już i okrutnie porozbijanego oponenta uderzeniami z góry.

28-latek powrócił tym samym na zwycięskie tory po majowej porażce z Chidim Njokuanim.

Dla Jordana Wrighta była to już trzecia przegrana z rzędu, co może oznaczać kres jego przygody z UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button