KSWPolskie MMA

(VIDEO) Wiktor Zalewski znokautował Kacpra Koziorzębskiego na KSW 86!

Wiktor Zalewski nadal niepokonany! Reprezentant WCA pokonał Kacpra Koziorzębskiego przez nokaut w drugiej rundzie w ramach gali KSW 86!

Pełne wyniki KSW 86 – tutaj


Wiktor Zalewski (6-0) odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze, pokonując Kacpra Koziorzębskiego (9-6) przez nokaut w drugiej rundzie w ramach gali KSW 86 we Wrocławiu.
Walka rozpoczęła się wyjątkowo niefortunnie. Zalewski dwukrotnie grzmotnął Koziorzębskiego wewnętrznym lowkingiem w krocze. Sędzia ostrzegł Wiktora i wznowił z czasem walkę.

Odwrotnie ustawiony Zalewski nacierał, wywierając presję. Szukał ciosów, kopnięć. Kacper hasał do boków, doskakując z krótkimi akcjami – głównie kopnięciami. Obaj zawodnicy próbowali nawzajem wyprowadzić się w pole. Koziorzębski polował na korpus przeciwnika. Także jednak Zalewski próbował kopnięć na korpus.

Ostrych wymian nie brakowało. Zalewski trafił kopnięciem na głowę! Poczuł to Koziorzębski! Hasając lekko na nogach, Wiktor zdzielił Kacpra ślicznymi kombinacjami. Koziorzębski przetrwał jednak trudne chwile i odpowiedział ładnym krosem. W szermierce na pięści i kopnięcia tom jednak Zalewski był skuteczniejszy, trafiając częściej. W końcówce rundy Koziorzębski dosięgnął przeciwnika ładnymi prostymi. Walka się wyrównała. Równo z gongiem Wiktor grzmotnął rywala dobrym sierpem.

W drugą odsłonę 22-latek wszedł lepiej, stopniowo ciosami i kopnięciami spychając Kacpra Koziorzębskiego do defensywy i przełamując go. W końcu zamknął rywala na ogrodzeniu, posyłając go na deski prawym prostym! Zalewski rzucił się z furią na Koziorzębskiego, podczas gdy wrocławianin schronił głowę za gardą, nie przejawiając gotowości do dalszej walki – widząc to, sędzia przerwał pojedynek!

Wiktor Zalewski odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem KSW.

Bilans Kacpra Koziorzębskiego w oktagonie polskiego giganta wynosi 3-4.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button