Ares FC

(VIDEO) Wielkie kontrowersje! Trafił kolanem w głowę czy klatkę piersiową? Paweł Biernat zdyskwalifikowany na gali Ares FC 11!

Paweł Biernat przegrał z Faycalem Hucinem przez kontrowersyjną dyskwalifikację na gali Ares FC 11.

Paweł Biernat (4-1) wraca z Paryża na tarczy! Podczas gali Ares FC 11 polski ciężki przegrał przed kontrowersyjną dyskwalifikację z Faycalem Hucinem (13-4).
Biernat już pierwszym ciosem – lewym prostym – posłał Hucina na deski! Polak rzucił się za naruszonym rywalem, szukając kończących uderzeń, ale ten zdołał w kotłowaninie wrócić na nogi. Ba! Znalazł się na górze po bardzo dobrym obaleniu. Marokańczyk spróbował zaatakować nogę Polaka, ale ten wykorzystał okazję i zajął pozycję na górze.
Biernat wrócił z czasem na nogi. Tam zawodnicy wdali się w ostrą wymianę. Hucin trafił. Biernat odpowiedział latającym kolanem, podczas gdy Marokańczyk spróbował nieporadnego obalenia – Polak świetnie skontrował trafiając na górę. Zrzucił kilka mocnych uderzeń. Wyraźnie przejął stery walki w swoje ręce. Następnie nasz zawodnik zaatakował srogim kolanem na… Głowę? Korpus? Sędzia przerwał walkę, choć Polak zapewniał go, że trafił w klatkę piersiową Hucina.

Lekarz wszedł do klatki. Hucin siedział przy ogrodzeniu, niespecjalnie garnąc się do powrotu do walki. O! Pani doktor sprawdza jego… kolano! Uszkodził kolano? Co tam się dzieje? Koniec walki!

Powtórki pokazały, że Rosomak trafił w rękę rywala, która uderzyła następnie w jego twarz.Obejrzawszy jednak powtórki, sędzia zdyskwalifikował Pawła Biernata. Tym samym zwycięstwo padło łupem Marokańczyka, który opuszczał klatkę, wyraźnie utykając z powodu kontuzji kolana.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button