KSWPolskie MMA

(VIDEO) Dantejskie sceny! Bijatyka w klatce po walce Musaeva z Jurisiciem!

Niecodziennie zakończyła się walka Shamila Musaeva z Urosem Jurisiciem – obaj zawodnicy rozpoczęli bowiem czwartą rundę!

Do dantejskich scen doszło po zakończeniu walki Shamila Musaeva z Urosem Jurisiciem podczas gali KSW 58 w Łodzi.

Po ogłoszeniu wyniku – sędziowie jednogłośnie wskazali na Dagestańczyka – narożnik Słoweńca zaczął się mocno awanturować. Nie do końca wiadomo dlaczego.

Być może chodziło o gest uciszania, jaki po ogłoszeniu werdyktu pokazał Musaev, przykładając palec do ust? Nie podał też wówczas ręki Słoweńcowi, odwracając się do niego plecami i odchodząc do swoich ludzi – vide nagranie poniżej. Kto wie natomiast, czy Dagestańczyk nie nawiązał w ten sposób po prostu do swojego przydomka Silent Assassin?

A może narożnikowi przegranego chodziło o sam werdykt? Nie wiadomo.
Wiadomo natomiast, że gdy konflikt wydawało się zażegnany – ochroniarze i oficjele KSW skutecznie rozdzielili zwaśnione drużyny, szczególnie tę agresywną Jurisicia – nagle Musaev i Jurisic niespodziewanie spotkali się sam na sam. Słoweniec podszedł jakby wojowniczo – i więcej nie było trzeba – Musaev obalił go i rozpuścił pięści!

Do wymieniających razy zawodników błyskawicznie doskoczyły ich ekipy – i zaczęła się zabawa w kanapkę! Uderzenia fruwały na lewo i prawo, zgiełk bitewny przepełnił całą arenę! Ochroniarze wydawali się bezradni, nie będąc w stanie rozerwać zwaśnionych stron.Gdzie posiłki? Gdzie posiłki? Martin Lewandowski i Maciej Kawulski robili, co mogli, by rozdzielić bitników, ale nawet oni nie mieli posłuchu. Adrenalina buzowała!

W końcu jednak – po dobrych kilkudziesięciu sekundach szaleństw – udało się zapanować nad sytuacją.

https://twitter.com/CaucasusWarrior/status/1355629715248308227?s=20

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Nie wiadomo póki co, jakie konsekwencje wobec Shamila Musaeva i Urosa Jurisicia wyciągną szefowie KSW. Czy będzie podwyżka za rozgłos na całym świecie, czy może dyscyplinarka?

Aktualizacja: organizacja wydała krótkie oświadczenie w temacie.

– Właściciele KSW i oficjele przyjrzą się incydentowi związanemu z Shamilem Musaevem i Urosem Jurisiciem, do którego doszło po ich walce na KSW 58 – napisano. – Po pełnym zbadaniu sprawy podjęta zostanie decyzja na temat dalszych działań.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button