KSWPolskie MMA

(VIDEO) Ubił z krucyfiksa! Kamil Gawryjołek zdominował i ubił Olegsa Jemeljanovsa na KSW 81!

Kamil Gawryjołek odniósł drugie zwycięstwo pod sztandarem KSW, tym razem w ramach gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim pokonując Olegsa Jemeljanovsa.
Kamil Gawryjołek (4-0) nadal niepokonany! W ramach gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim Polak zdominował i w pierwszej rundzie skończył debiutującego nad Wisłą Olegsa Jemeljanovsa (11-4).
Jemeljanovs rozpoczął od kombinacji, ale Gawryjołek wykorzystał okazję, idąc ostro po obalenie. Najbardziej techniczna próba ta sprowadzenia nie była, ale powiodła się – Polak ułożył Łotysza na plecach, trafiając do półgardy.

Kamil dobrze kontrolował Olegsa, próbując przedrzeć się do jeszcze dogodniejszej pozycji. Kilka dobrych uderzeń wylądowało na głowie Łotysza. Minęła połowa rundy pierwszej.

Jemeljanovs nie miał pomysłu na wydostanie się z niedogodnej pozycji, choć pracował z pleców na tyle skutecznie, że nie pozwalał też Gawryjołkowi na przejście do pozycji bocznej czy dosiadu. Do czasu jednak. W końcu Łotysz wykaraskał się, uchronił przed balachą, ale… Popełnił w kotle błąd i skończył na plecach.

Gawryjołek przedarł się do krycyfiksa, rozpuszczając krótkie uderzenia. Jedno za drugim lądowało na głowie bezradnego Jemeljanovsa. Nie ważyły one może zbyt wiele, ale sędzia uznał, że szkoda zdrowia Łotysza, który nie miał pomysłu na wydostanie się z fatalnego położenia.

Bilans Polaka w KSW wynosi obecnie 2-0 z dwoma skończeniami w pierwszych rundach.

Pełne wyniki gali – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button