KSWPolskie MMA

(VIDEO) Srogi debiut! Cyborg Zuriko Jojua poturbował i poddał Shamila Banukayeva!

Niezmordowany Zuriko Jojua zamęczył, porozbijał i na koniec poddał Shamila Banukayeva, z przytupem witając się z KSW.
Kapitalnie usposobiony Zuriko Jojua (8-1) poturbował zapaśniczo i w trzeciej rundzie poddał Shamila Banukayeva (7-2) w ramach gali KSW 67 w Warszawie.
Pierwsza runda zawodów stała pod znakiem klinczersko-zapaśniczej dominacji Jojuy. Gruzin nie był co prawda w stanie obalać i utrzymywać rywala na dole, ale w klinczu i w kotłach zapaśniczych – szczególnie w końcówce – bardzo mocno porozbijał Banukayeva. Wydawało się nawet w pewnym momencie, że Jojua jest bliski skończenia przeciwnika.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-8 Jojua

Gruzin także drugą rundę rozpoczął z animuszem. Przewrócił Banukayeva, ustabilizował, zasypał uderzeniami i zaatakował trójkątem rękami. Banukayev pokazał jednak charakter i serce – nie odklepał. Na moment wrócił z czasem na nogi, ale dominacja zapaśnicza Jojuy nie podlegała dyskusji. Szybko znów powalił rywala, terroryzując go z góry.

W końcówce rundy Jojua zdzielił Banukayeva kolanami na głowę przy ogrodzeniu, znów będąc bliskim skończenia zawodów.

Punktacja Lowking.pl R2:
10-8 JojuaJojua ekspresowo obalił Banukayeva w trzeciej odsłonie. Dominował bezradnego rywala, rozbijał go, w końcu torując sobie drogę do balachy. Banukayev nie miał wyboru – odklepał!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Przypominający stylem walki swojego krajana Meraba Dvalishviliego Zuriko Jojua przywitał się tym samym z polskim gigantem z nie lada przytupem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button