UFC

(VIDEO) Soczysty prawy sierp w kontrze początkiem końca! Michael Morales ubił Trevina Gilesa!

Michael Morales rozpoczął przygodę z UFC od nokautu na Trevinie Gilesie.
22-letni ledwie Michael Morales (13-0) obronił nieskazitelny bilans, podczas gali UFC 270 w Anaheim ubijając w pierwszej rundzie Trevina Gilesa (14-4).
Przenoszący się do wagi półśredniej Giles rozpoczął walkę zdecydowanie lepiej, smagając młodziana kilkoma srogimi lowkingami i śliczną kombinacją na szczękę. Nie poszukał jednak rozstrzygnięcia ciosami, wpadając w klincz i próbując obalać.

W końcu dopiął swego, polując później na trójkąt rękami, ale Morales wykaraskał się, odwracając pozycję. Z czasem walka wróciła na nogi, a tam obaj zawodnicy toczyli metodyczną szermierkę na pięści. Wydawało się, że Trevin był szybszy, ale Michael szukał kontr na szybkie proste rywala.Giles w pewnym momencie podkręcił tempo, atakując agresywniej – i zainkasował soczysty kontrujący prawy, a następnie podbródek, po których ugięły się pod nim nogi. Czują krew, Ekwadorczyk rozpuścił ręce, zasypując Amerykanina gradem uderzeń. Giles wylądował w żółwiu, unieruchomiony tam przez młodziana i niemiłosiernie okładany. W końcu sędzia przerwał zawody.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Dla Trevina Gilesa była to druga porażka przez nokaut z rzędu, która mocno komplikuje jego położenie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button