UFC

(VIDEO) Soczysty lewy sierp! Seung Woo Choi znokautował Juliana Erosę!

Świetnie usposobiony Seung Woo Choi zdemolował Juliana Erosę podczas gali UFC Fight Night.

Seung Woo Choi (10-3) zanotował najlepszy występ pod sztandarem UFC, podczas gali w Las Vegas nokautując w pierwszej rundzie Juliana Erosę (25-9).
Nie były kalkulacji od pierwszych sekund pojedynku. Obaj zawodnicy raz za razem wdawali się w ostre wymiany, ale to Koreańczyk prezentował się w nich lepiej – był szybszy, precyzyjniejszy, lepiej kontrolował dystans.
Już w jednej z pierwszych akcji skarcił kopiącego Amerykanina serią kontruderzeń. Chwilę potem poprawił soczystym krzyżowym – również w kontrze na kopnięcie Erosy, tym razem lowkinga. Prawy prosty chętnie mieszającego ustawienie Amerykanina doszedł celu.

Ostra wymiana – prawy na prawy i lewy na lewy. Lepiej wyszedł z niej Erosa, ale chwilę potem zainkasował śliczny prosty w kontrze na kolejnego lowkinga.Choi przestrzelił brazylijskim kopnięciem. Zaatakował kombinacją prostych – i jednym z ciosów trafił, ale zainkasował ładny kontrujący lewy sierp.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

W decydującej akcji Koreańczyk wyprowadził prawego pod lewego sierpowego. Przed tym pierwszym Erosa dobrze się odchylił, kontrując lewym sierpem, ale lewy Choia był znacznie mocniejszy – Amerykanin runął na deski, okrutnie naruszony. Serią uderzeń z góry Koreańczyk dopełnił dzieła zniszczenia.
Dla 28-letniego Seung Woo Choi jest to trzecia wygrana z rzędu i jednocześnie pierwsza pod sztandarem UFC przed czasem. Seria trzech wiktorii Juliana Erosy dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Jung vs. Ige – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button