UFC

(VIDEO) Soczysty kros! Snajper Chris Curtis ustrzelił Joaquina Buckleya!

Chris Curtis przegrał pierwszą rundę walki z Joaquinem Buckleyem, a i w drugiej nie szło mu najlepiej, ale w końcu znalazł idealny cios, kończąc rywala.

W pojedynku otwierającym kartę wstępną gali UFC 282 w Las Vegas Chris Curtis (30-9) nie miał łatwej przeprawy z aktywnym Joaquinem Buckleyem (15-6), ale w drugiej rundzie znokautował rywala.

W pierwszej rundzie mocniejszymi ciosami trafił Curtis – kontrując rywala – ale to Buckley był znacznie aktywniejszy. Co prawda sporo z uderzeń, jakie wyprowadził, nie doszło celu – przeszyły powietrze albo wylądowały na gardzie Curtisa – ale zdzielił oponenta licznymi lowkingami, a tu i ówdzie dosięgał go też ciosami na głowę i zwłaszcza korpus.

W drugiej odsłonie przewaga Buckleya jeszcze wzrosła. Coraz częściej dosięgał absurdalnie chwilami biernego rywala kombinacjami na głowę i korpus. Polował też na kopnięcia na głowę, ale… Jedno z nich okazało się gwoździem do jego trumny!

Curtis przechwycił bowiem kończącego kombinację high kicka Buckleya, ścinając go z nóg kontrą. Dzieła zniszczenia dopełnił bombami z góry.

35-latek powrócił tym samym na zwycięskie tory po porażce z Jackiem Hermanssonem. Jego bilans w UFC wynosi obecnie 4-1.

Dla Jaoquina Buckleya była to druga z rzędu przegrana. Obecnie legitymuje się on bilansem 5-4 w oktagonie amerykańskiego giganta.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button