UFC

(VIDEO) Soczysty kros i po wszystkim! Khalil Rountree znokautował Chrisa Daukausa!

Nie zwalnia tempa Khalil Rountree, który w Las Vegas odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu, nokautując Chrisa Daukausa.
Podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas Khalil Rountree (12-5) zdemolował debiutującego w kategorii półciężkiej Chrisa Daukausa (12-7) już w pierwszej rundzie.
Od początku pojedynku Daukaus czaił się na kombinacje złożone z kilku uderzeń, co i rusz nacierając w krótkich szarżach. Rountree przyjął kilka ciosów, ale zachowywał spokój – na wstecznym zaś czaił się na kontrujące prawe sierpy. I oddać mu trzeba, że z naprawdę niezłym skutkiem. Kilka razy skarcił nacierającego rywala rzeczoną prawicą.

Daukaus spróbował przenieść walkę do parteru, ale Rountree dobrze wybronił się na siatce.

Soczysty kros autorstwa Khalila wylądował na szczęce Daukausa. Chwilę potem ten ostatni ponownie ruszył z kolejną szarżą, ale Rountree skarcił go kontrującymi prawymi sierpami. Bezpośredni kros autorstwa odwrotnie ustawionego Daukausa wylądował czysto na jego szczęce. Chris runął na deski jak długi, podczas gdy Khalil ruszył za nim z bombami. Sędzia przerwał zawody.

33-latek wyśrubował tym samym serię swoich zwycięstw do czterech. Liczy teraz na walkę wieczoru z dowolnym przeciwnikiem z czołówki wagi półciężkiej.

Dla Chrisa Daukausa była to czwarta z rzędu przegrana, która może oznaczać kres jego przygody z UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button