UFC

(VIDEO) Śliczna kombinacja! Philip Rowe znokautował Jasona Witta!

Philip Rowe miał problemy z zapasami Jasona Witta, ale w drugiej rundzie znokautował rywala efektowną kombinacją trzech ciosów.
Dysponujący kapitalnymi warunkami fizycznymi Philip Rowe (9-3) pokonał Jasona Witta (19-8) przez nokaut w drugiej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Pierwsza runda nie ułożyła się po myśli Rowe’a. Witt z powodzeniem zaprzągł do działania zapasy, długimi fragmentami kontrolując rywala z góry. Nie był jednak w stanie wyrządzić mu większej krzywdy. W końcówce Rowe wrócił nawet na nogi, dosięgając Witta dobrymi ciosami.

Również druga runda zaczęła się lepiej dla Witta, który z dziecinną łatwością ustawił cofającego się w linii Rowe’a na ogrodzeniu, tam po krótkiej szamotaninie go przewracając. Rowe zdołał jednak z czasem wrócić na nogi.W stójce Rowe w końcu ustawił sobie oponenta w sąsiedztwie ogrodzenia, rozpuszczając śliczną kombinację prawego prostego z lewym sierpem, zakończoną kolejnym krzyżowym. Wszystkie uderzenia wyszły czysto! Witt runął na deski, ledwie żywy, nie dając sędziemu wyboru.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

31-latek odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu w UFC przez efektowny nokaut w drugiej rundzie. W debiucie znokautował Oriona Cosce.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button