UFC

(VIDEO) Sierp w kontrze na kopnięcie na głowę? To błąd! Joaquin Buckley znokautował Andre Fialho!

Joaquin Buckley dopisał do swojej kolekcji kolejny efektowny nokaut kopnięciem na głowę – tym razem jego ofiarą został Andre Fialho.
Debiutujący w wadze półśredniej Joaquin Buckley (16-6) efektownie znokautował Andre Fialho (16-7) w drugiej rundzie walki, jaką stoczyli na gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Pierwsza runda przebiegała pod znakiem taktycznej szermierki na pięści i kopnięcia. Agresywny na ogół Fialho tym razem wcielił się w rolę kontruderzacza, nie stroniąc od oddawania pola. Żaden z zawodników nie trafił jednak uderzeniem, które niosłoby ze sobą destrukcyjne skutki.

Na początku drugiej rundy swoje momenty miał Fialho. Portugalczyk zdzielił Buckleya kilkoma dobrymi uderzeniami, choć z czasem pojedynek znów się wyrównał. Do czasu jednak. Walczący z odwrotnego ustawienia Buckley zaskoczył Fialho soczystym kopnięciem na głowę, posyłając szukającego lewego sierpa w kontrze Portugalczyka na deski. Sędzia wkroczył do akcji, ale nie do końca jakby przekonany – w rezultacie Amerykanin grzmotnął ledwie żywego rywala jeszcze jednym uderzeniem.

Joaquin Buckley powrócił tym samym na ścieżkę zwycięstw po dwóch z rzędu porażkach.

Dla Andre Fialho była to już trzecia przegrana z rzędu. Wszystkich doznał przez nokauty.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button