KSWPolskie MMA

(VIDEO) Sensacja na otwarcie gali! Kamil Gawryjołek ubił Marka Samociuka!

Wziąwszy w ostatniej chwili walkę z Markiem Samociukiem, Kamil Gawryjołek ubił Marka Samociuka podczas gali KSW 76.
W starciu otwierającym galę KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim debiutujący pod banderą polskiego giganta Kamil Gawryjołek (3-0) pokonał Marka Samociuka (4-3).
Samociuk rozpoczął od atomowych lowkingów, zasypując nieco chaotycznie broniącego się Gawryjołka kanonadą uderzeń. Debiutant grzmotnął jednak rywala ładnym sierpem na rozerwanie, poprawiając potem lowkingiem. Walka przeniosła się do klinczu, który Marek rozerwał ze srogim kolanem na korpus.

Gawryjołek rzucał potężne, sygnalizowane cepy, pod którymi spokojnie nurkował Samociuk. Marek przeniósł walkę do parteru, z czasem torując sobie drogę do półgardy. Minęły dwie minuty walki.

Gawryjołek atakował młotami z pleców, ale Samociuk odpowiedział kilkoma uderzeniami z góry. Kamil odzyskał gardę. Próbował przetoczenia i… Zrobił to! Gawryjołek ułożył Samociuka na boku przy ogrodzeniu, przedzierając się następnie do dosiadu!

Srogie łokcie z góry autorstwa Kamila! Marek zasłania głowę! Kilka krótkich uderzeń doszło jego szczęki. Marek nie próbował nawet wydostać się z fatalnej pozycji! W końcu skręcił się, ale Gawryjołek świetnie zaszedł mu za plecy! Rozciągnął rywala na brzuchu, rozpuszczając ręce!Sędzia Tomasz Bronder krzyczał, aby Marek Samociuk poprawił pozycję, bronił się, ale ten nie był w stanie. W końcu pojedynek został przerwany!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Kamil Gawryjołek z przytupem wkroczył tym samym do organizacji KSW. Bilans Marka Samociuka pod sztandarem polskiego giganta wynosi 2-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button