KSWPolskie MMA

(VIDEO) Salahdine Parnasse znokautował Valeriu Mirceę na KSW 93!

Salahdine Parnasse pokonał Valeriu Mirceę na gali KSW 93 w Paryżu, kończąc tym samym dwukrólewie w kategorii lekkiej.

W pojedynku wieńczącym galę KSW 93 w Paryżu Salahdine Parnasse (29-1) pokonał Valeriu Mirceę (30-9-1), broniąc pas mistrzowski wagi lekkiej.

Uważny początek obu zawodników. Parnasse spróbował kopnięcia na głowę, Mircea odwzajemnił się mocnym wewnętrznym lowkingiem. Francuz wywierał delikatną presję, Mołdawianin delikatnie orbitował. Salahdine spróbował kolejnych kopnięć, ale jedno z nich zostało przechwycone przez Mirceę, który odepchnął i na moment przewrócił Parnasse’a.

Francuz trafił dobrymi kopnięciami – niskim i okrężnym na korpus. W poczynaniach obu było jednak dużo ostrożności. Nikt tempa nie forsował, ryzyka nie podejmował. Minęły trzy minuty zawodów.

Parnasse cały czas wywierał presję, spychając Mirceę do defensyw. Ponownie zaatakował kopnięciem na głowę, poprzedzając je kiwką. Mircea obniżył pozycję i ręce, spodziewając się middlekicka – ale kopnięcie świsnęło mu po czubku głowy! Mołdawianin zatoczył się, padając na deski. W locie zainkasował jeszcze krótki cios do Parnasse’a! Francuz zrzucił uderzenia z góry, podczas gdy sędzia przerwał zawody!

Nagranie z nokautu poniżej.

Salahdine Parnasse powrócił tym samym na zwycięskie tory po zeszłorocznej nieudanej próbie podboju wagi półśredniej, którą zakończył porażką z Adrianem Bartosińskim. Bilans Francuza w KSW wynosi 11-2. Była to jego ostatnia walka w kontrakcie z polskim gigantem.

Seria czterech kolejnych zwycięstw Valeriu Mircei dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button