UFC

(VIDEO) Rzeźnik! Ilia Topuria rozbił i poddał Bryce’e Mitchella!

Kapitalnie dysponowany Ilia Topuria zdemolował Bryce’a Mitchella na otwarcie karty głównej gali UFC 282.

W pojedynku otwierającym galę UFC 282 w Las Vegas Ilia Topuria (13-0) obronił nieskazitelny bilans, zadając pierwszą w karierze porażkę Bryce’owi Mitchellowi (16-1).

Mitchell rozpoczął od serii kopnięć, ale zainkasował kilka dobrych ciosów. Topuria grzmotnął Mitchella atomowym lowkingiem, prawie ścinając Amerykanina z nóg. Mitchell zmienił ustawienie na odwrotne! Jasny gwint, odczuł to! Gruzin świetnie wybronił się przed próbą obalenia.

Mitchell zaskoczył ostro szarżującego rywala dwoma ładnymi kontrami na głowę. Chwilę potem zainkasował jednak dwie potężne bomby, ale… Ustał. Mitchell próbował kopnięć – frontali, okrężnych. Na głowę i korpus. Opędzał się też od Topurii kopnięciami bocznymi.

Pięściarsko to jednak znacznie szybszy hiszpański Gruzin rozdawał karty. Trafiał soczystymi prostymi. Mitchell poszukał sprowadzenia, na moment nawet przewracając Gruzina, ale ten kapitalnie się wybronił i walka wróciła w dystans.

Tam obaj zawodnicy chętnie polowali na uderzenia na korpus. Mitchell miał swoje momenty, ale to Touria trafiał znacznie mocniej.

Na minutę przed końcem pierwszej rundy Amerykanin w końcu kapitalnie sfinalizował obalenie na środku ogrodzenie. 100-procentowa obrona przed sprowadzeniami Gruzina poszła z dymem. Mitchell utrzymał rywala na plecach do końca rundy, choć z góry większej krzywdy mu nie wyrządził.

Ilia rozpoczął rundę drugą od świetnych sierpów na szczękę Bryce’a. Srogi kros wylądował na głowie Amerykanina. Ten poszukał obalenia, ale Topuria świetnie się wybronił. W półdystansie Gruzin raz za razem dosięgał rywala bombami. Mitchell broni jednak nie składał. Ba! Zaczynał nawet wywierać presję, nieustannie szukając obaleń.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Ciosy Amerykanina coraz częściej dosięgały głowy zmęczonego już jakby Gruzina! Kombinacje, kopnięcia! Do czasu jednak – Topuria ściął rywala z nóg potężną kombinacją! Z góry potraktował go serią uderzeń, ale Amerykanin wrócił z czasem na nogi. A tam – wojna! Obaj trafili, ale to Gruzin mocniej!

Mitchell ponownie znalazł się w wielkich tarapatach, rzucony na deski przez Topurię! Ilia natychmiast w kotle utorował sobie drogę do trójkąta rękami! Mitchell odklepał!

https://twitter.com/FTBeard7/status/1601781909255700480?s=20&t=sQz3hliWBneYh5Hb-4yvVg

25-letni El Matador odniósł tym samym piąte zwycięstwo z rzędu pod sztandarem UFC. Po walce wyraził nadzieję na pojedynek o tytuł mistrzowski kategorii piórkowej, apelując też o zorganizowanie gali w Hiszpanii.

Seria sześciu wiktorii Bryce’a Mitchella w UFC dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button