UFC

(VIDEO) Rzeź! Nassourdine Imavov wypatroszył Edmena Shahbazyana!

Nassourdine Imavov rozbił w pył Edmena Shahbazyana podczas gali UFC 268 w Madison Square Garden.
W starciu otwierającym kartę wstępną gali UFC 268 w Nowym Jorku Nassourdine Imavov (11-3) zdemolował i skończył w drugiej rundzie Edmena Shahbazyana (11-3).
Imavov rozpoczął walkę agresywniej, szukając przede wszystkim kombinacji 1-2, ale Shahbazyan nieźle pracował na nogach, kilka razy karcąc rywala soczystymi niskimi kopnięciami. Ormianin na chwilę przewrócił Imavova z klincz, unikając gilotyny, ale pochodzący z Dagestanu zawodnik szybko wrócił na nogi. Tam skarcił młodziana soczystą kontrą krzyżowym. Imavov bardzo dobrze korzystał w klinczu z krótkich łokci, ale tam był dłuższymi fragmentami kontrolowany na siatce.

Po serii wymian na otwarcie drugiej rundy – Imavov wypadł w nich lepiej – Shahbazyan zainicjował klincz, szukając obalenia. Trzykrotnie jednak Dagestańczyk zaatakował piekielnie ciasnymi gilotynami oraz duszeniem ninja. Wydawało się, że Ormianin odklepie, ale tak się nie stało. Shahbazyan sam poszukał gilotyny, ale Imavov uwolnił się, trafiając na górę. Tam dominacja reprezentującego Francję zawodnika nie podlegała dyskusji.Imavov rozpuścił łokcie z góry, okrutnie rozcinając Shahbazyana. Z czasem utorował sobie drogę do krucyfiksu, stamtąd zasypując porozbijanego już i wyraźnie zmęczonego Ormianina kanonadą łokci. Sędzia nie miał wyboru i przerwał zawody.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Dla 26-latka było to drugie zwycięstwo przed czasem z rzędu. Jego bilans w oktagonie UFC wynosi 3-1.

Edmen Shahbazyan doznał trzeciej z rzędu porażki, która jego dalszą przygodę z amerykańskim gigantem stawia pod dużym znakiem zapytania.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button