UFC

(VIDEO) Rozenstruik znokautował Sakaia na sekundę przed końcem pierwszej rundy!

W starci wieńczącym galę UFC FN Jairzinho Rozenstruik ustrzelił Augusto Sakaia w ostatniej sekundzie pierwszej rundy.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas Jairzinho Rozenstruik (12-2) znokautował Augusto Sakaia (15-3-1) w samej końcówce pierwszej rundy.
Nie działo się wiele w pierwszych minutach walki. Zawodnicy krążyli wokół siebie, nie odpalając uderzeń – poza okolicznościowymi lowkingami. Taktycznie, bezpiecznie, bez podejmowania ryzyka. Rozenstruik był jednak odrobinę aktywniejszy i agresywniejszy, nie oddając pola. Tu i ówdzie trafił wewnętrznym kopnięciem, poszukał krzyżowego na korpus lub głowę.
W końcówce rundy Surinamczyk podkręcił tempo, zmuszając Brazylijczyka do chaotycznego chwilami uciekania spod siatki. W ostatnich sekundach próbującego odchodzić do prawej Sakaia potraktował krótkimi sierpami – lewym i prawym. Po tym drugim pod Brazylijczykiem ugięły się nogi, wylądował na deskach. Rozenstruik doskoczył na niego, uderzeniami z góry dopełniając dzieła zniszczenia.

https://twitter.com/likennganou/status/1401355335378612226?s=20Bigi Boi powrócił tym samym na zwycięskie tory po ostatniej porażce z Cirylem Gane, podczas gdy Augusto Sakai doznał drugiej z rzędu porażki przez nokaut.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button