(VIDEO) „Przepraszam cię, Jorge Masvidal, jesteś moim bratem!” – zaskakujące słowa Mateusza Gamrota przed werdyktem z Diego Ferreirą

W najnowszej odsłonie videobloga Borysa Mańkowskiego słychać przeprosiny, jakie publicznie Mateusz Gamrot skierował pod adresem… Jorge Masvidala!
W swoim czwartym występie pod sztandarem UFC Mateusz Gamrot popisał się niecodziennym skończeniem – ustrzelił mianowicie Diego Ferreirę kolanem na żebra zza pleców.

O nokaucie tym Gamer opowiedział w ostatniej odsłonie magazynu Oktagon Live.
– Byłem generalnie zdziwiony, bo w sumie dziwaczne skończenie walki – przyznał. – Ale sama technika nie była przypadkowa. Zaczęło się to od Michała Pietrzaka z Czerwonego Smoka. I on ma takie niekonwencjonalne numery w wielu różnych sytuacjach – w stójce, w parterze, w zapasach.

– Jest klamra i każdy naturalnie bije na uda, a nagle on nienaturalnie bije ci pod żebra, na żebra, pod nery z tyłu. I nagle mówisz: „Kurwa, Pietrzuś, boli, no nie rób tak!”. Ale zaczynasz się zastanawiać i no ty, na walce dozwolone, więc ok, możesz.

– I była też sytuacja w ATT, że tak się też stało, pękły żebra. I tutaj w walce też pękły od razu, gość nie był przygotowany na to kompletnie.Przytoczone wyżej nawiązanie przez kudowianina do American Top Team wywołało sporo pytań na czacie, które później zwerbalizował Maciej Turski, dopytując, komuż to pękły żebra. Na kilkanaście sekund zapanowała cisza…

– Mogę powiedzieć, tylko że później może to być różnie rozgrywane – odparł w końcu Mateusz. – Zaraz powstanie z tego większa gównoburza niż po prostu przekazanie informacji i zamknięcie tematu kompletnie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Tak, jak mówiłem wcześniej, to, co było na sali, zostaje na sali. W kuluarach, prywatnie chętnie mogę powiedzieć, ale nie chcę tego robić publicznie, bo dobrze wiemy, jak to bywa, więc…

Tajemnicą poliszynela jest, że chodzi oczywiście o niedawny uraz trenującego w ATT Jorge Masvidala, który wykluczył go z grudniowej potyczki z Leonem Edwardsem. Gamer już wcześniej zdradził, że powodem była kontuzja żeber, nie wdając się jednak w żadne dodatkowe szczegóły.
Natomiast na światło dzienne wyszło właśnie nagranie Borysa Mańkowskiego z Las Vegas, na którym słychać, jakie słowa pełen jeszcze emocji Gamer wykrzyczał przed ogłoszeniem werdyktu przez sędziego.

– Jorge Masvidal, wiesz, co to było! – krzyknął Polak. – Przepraszam cię, stary! Jesteś moim bratem! Przepraszam!
Przypomnijmy, że gdy Ulicznik z Miami wycofał się ze wspomnianej walki z Leonem Edwardsem, a Jamajczyk zarzucił mu wówczas tchórzostwo, Mateusz Gamrot nie oszczędził Rocky’ego.

Poniżej przytoczony wyżej fragment oraz cały odcinek.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply