UFC

(VIDEO) Poskręcał i ubił! Bajeczne skończenie w wykonaniu Romana Dolidze!

Roman Dolidze w fantastyczny sposób rozprawił się z Jackiem Hermanssonem podczas gali w Orlando.
Roman Dolidze (12-1) popisał się bajecznym skończeniem, w drugiej rundzie walki skręcając jak precla i ubijając Jacka Hermanssona (23-8) podczas gali UFC Fight Night w Orlando.
Hermansson rozpoczął walkę od serii kopnięć, dosięgając nimi wykroczną nogę oraz korpus Dolidze. Gruzin miał problemy z dosięgnięciem ruchliwego Szweda.

Joker poszedł w zapasy, finalizując obalenie – musiał jednak wybronić się przed gilotyną ze strony rywala. Dolidze z czasem fantastycznie przetoczył Szweda, ale ten nie dał się ustabilizować i walka wróciła na nogi.

Tam Jack kontynuował ostrzał wykrocznej nogi odwrotnie ustawionego Dolidze, polując też na frontale. Gruzin okolicznościowo szukał kontr, ale szczególnie aktywny nie był. Kolejne lowkingi Hermanssona doszły celu. Kopnięcia na korpus również.

W drugiej odsłonie toczony w niespiesznym tempie pojedynek nieco się wyrównał, bo Dolidze odrobinę podkręcił aktywność. Nadal jednak inkasował sporo niskich kopnięć.

W pewnym momencie Hermansson poszukał obalenia i… sfinalizował je. Okazało się ono jednak gwoździem do jego trumny. Piekielnie aktywny i kreatywny z pleców Dolidze doprowadził bowiem do kotła parterowego, w którym fantastycznie zaszedł Hermannsonowi za plecy, prawie poddając go miażdzeniem łydki. Szwed nie odklepał, ale został unieruchomiony w fatalnym położeniu, inkasując bomby z góry. Widząc, że Hermansson nie ma możliwości, aby się wydostać, sędzia przerwał zawody.34-latek odniósł tym samym już czwarte zwycięstwo z rzędu. Po walce zaprosił w oktagonowe tany… Khamzata Chimaeva.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button