(VIDEO) „Ponownie przejmę kontrolę nad tą grą” – Countdown do walki Poirier vs. McGregor III

W Countdownie do trzeciej walki z Dustinem Poirierem Conor McGregor uchylił rąbka tajemnicy na temat swojego obozu przygotowawczego.

Na nadmiar nowych wypowiedzi Conora McGregora w Countdownie do gali UFC 264 – obszernej, ponad półgodzinnej zapowiedzi jego trylogii z Dustinem Poirierem – narzekać nie sposób. W całym nagraniu policzyć można je na palcach jednej ręki.
Pojawiło się natomiast kilka ujęć z Costa Mesy w Południowej Kalifornii, gdzie Irlandczyk zorganizował obóz przygotowawczy, stawiając klub niemal od zera.
– Nieszczególnie interesowała mnie sława – powiedział w materiale. – Po prostu walczyłem o lepsze życie.

– Czasami po prostu analizujesz pewne posunięcia, mówisz sobie pewne rzeczy, ale nie przechodzisz do ich realizacji. Tym razem przejąłem pełną kontrolę.

– Na szczęście mogę urządzać sobie sale treningowe, mogę organizować zakwaterowanie. Mogę zorganizować sobie tutaj wysokiej jakości infrastrukturę i wszystkich tutaj przetransportować. Wszyscy moi sparingpartnerzy i klubowi koledzy mają to swój dom. Ja mam dom, trenerzy mają dom.

– Całą armią udajemy się do klubu i z powrotem. Jesteśmy wszyscy skoncentrowani i gotowi, aby odzyskać tę walkę.Nie wiadomo natomiast, jak dużo czasu Irlandczyk spędził w Południowej Karolinie, tam szlifując formę przed UFC 264 – czy kilka miesięcy, czy może odbył tam tylko ostatni etap przygotowań?

– Odzyskam tę walkę i ponownie przejmę kontrolę nad tą grą – podsumował Conor.

Cała zapowiedź poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply