(VIDEO) Patrik Kincl rozbił i znokautował Tomasza Drwala

Nie dał szans Tomaszowi Drwalowi Patrik Kincl podczas gali KSW 57, ubijając Polaka w pierwszej rundzie.

Świetnie usposobiony Patrik Kincl (23-9) znokautował Tomasza Drwala (22-6-1) w pierwszej rundzie podczas gali KSW 57.

Lowking Kincla na otwarcie walki. Czech mobilny, hasa do lewej i prawej. Drwal wywiera delikatna presję. Trafia niskim kopnięciem. Sporo kiwek Kincla. Lowking Polaka dochodzi celu. Serie prostych Kincla czysto w punkt. Drwal inkasuje kilka soczystych prostych. Czech znacznie szybszy, dobrze pracuje na nogach.

Kincl ładnie kontruje, przepuszczając ciosy Polaka. Drwal trafia lowkingami, zmienia okolicznościowo ustawienie na odwrotne. Lewy Polaka dochodzi celu. Lowkingi Drwala, ale świetna obrotówka na korpus w wykonaniu Kincla.
Fantastyczna kontra podbródkiem w wykonaniu Czecha! Drwal naruszony! Cofa się, słania na nogach! Kincl czuje krew, rusza za Polakiem! Dopada go z ciosami! Goryl próbuje ratować się obalenie, ale nie jest w stanie przewrócić czeskiego rywala.

Kincl rozrywa klincz, walka wraca na środek klatki. Drwal nadal na miękkich nogach, inkasuje proste od nacierającego Kincla! Czech zasypuje go podbródkami, kolanami na głowę w klinczu! W końcu posyła Polaka na deski soczystym krosem, już go nie dobijając. Widząc, jak upada Goryl, sędzia Tomasz Bronder przerywa tę rzeź!Patrik Kincl rozpoczyna tym samym przygodę z KSW od efektownego zwycięstwa, włączając się z miejsca do rywalizacji o najwyższe cele w kategorii średniej.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply