KSWPolskie MMA

(VIDEO) Padł jak rażony gromem! Oskar Szczepaniak znokautował Adriana Gralaka na KSW 86!

Oskar Szczepaniak popisał się fantastycznym nokautem w starciu z Adrianem Gralakiem na KSW 86 w Radomiu.

Pełne wyniki KSW 86 – tutaj


W pojedynku otwierającym gale KSW 86 we Wrocławiu kapitalnie dysponowany Oskar Szczepaniak (5-1) rozbił i w pierwszej rundzie znokautował Adriana Gralaka (5-1).
Szczepaniak rozpoczął żwawiej, hasając wokół rywala i kąsając go różnorodnymi kopnięciami – polował na te na głowę, przeplatając je z tymi na korpus. Dobra kontra w wykonaniu Oskara. Adrian poszukał kombinacji.

Chwilę potem Gralak znów spróbował kopnięcia, które idealnie przeczytał Szczepaniak – skontrował ponownie srogim krosem, posyłając przeciwnika na deski! Rzucił się za naruszonym Gralakiem z uderzeniami, rozpuszczając z gry ręce. Adrian przetrwał jednak bardzo trudne chwile i zdołał z czasem przy ogrodzeniu wrócić na nogi.

Przy ogrodzeniu Szczepaniak męczył jednak Gralaka krótkimi ciosami i kolanami, zachodząc mu za plecy. Berserker w końcu ładnym zastawieniem przeniósł walkę z powrotem do parteru – Gralak jednak wybronił się i wrócił na nogi. Dwie minuty do końca drugiej rundy.

Szczepaniak rozpuścił kopnięcia, ale podobnymi odpowiedział Gralak. Obaj byli blisko trafienia się nimi w głowę. Oskar wywierał presję, zamykając Adriana na ogrodzeniu. Gralak ładnie wywalczył sobie przestrzeń serią ciosów, w tym tych na korpus. Lewy prosty Oskara w punkt.Wymiana! Szczepaniak trafia krótkim, precyzyjnym lewym krosem! Gralak naruszony, ale pozostał w zasięgu, szukając jeszcze lewego sierpa – ale szybszy Szczepaniak poprawił lewym sierpem, trafiając idealnie w punkt! Zawodnik WCA padł na deski jak rażony gromem! Koniec!
Oskar Szczepaniak odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu. Jego bilans w KSW wynosi 2-1.

Dla Adriana Gralaka była to druga kolejna porażka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button