UFC

(VIDEO) Nokaut morderczymi lowkingami! Jonathan Martinez zdemolował Cuba Swansona!

W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Jonathan Martinez zarąbał Cuva Swansona atomowymi lowkingami.
Kapitalnie dysponowany Jonathan Martinez (17-4) odniósł najcenniejsze prawdopodobnie zwycięstwo w karierze, demolując podczas gali w Las Vegas zaprawionego w bojach Cuba Swansona (28-13), który walką tą zadebiutował w wadze koguciej.
W pierwszej rundzie Swanson starał się swoimi tradycyjnymi kiwkami i kopnięciami na udo przygotowywać sobie krótkie szarże pięściarskie, ale Martinez nieźle ich unikał, nie stroniąc też od dobrych kontr. Przede wszystkim jednak ustawiony odwrotnie Jonathan terroryzował rywala srogimi kopnięciami na korpus i głowę. Pomimo iż Swanson wiele z nich zblokował, wyraźnie odczuwał ich ogromny impet.

W końcówce rundy Martinez posłał przeciwnika na deski kolanem na głowę z klinczu. Rzucił się za Swansonem z dobitką, ale ten przetrwał i wrócił na nogi. Tam jednak Jonathan potraktował go kolanem na korpus, po którym Cub ukląkł przy ogrodzeniu, zasypany tam kanonadą uderzeń. Uratował go jednak wyjątkowo cierpliwy sędzia i syrena kończąca pierwszą rundę.

Od początku drugiej rundy to Martinez rozdawał karty, terroryzując Swansona atomowymi kopnięciami. Wybronił próbę desperackiego obalenia ze strony rywala, kontrolując go i okolicznościowo obijając z góry.Gdy walka wróciła na nogi, Swanson spróbował odwrócić jej losy, dosięgając Martineza kilkoma ładnymi ciosami, także w kontrach, ale ten niewiele sobie z tego robił. Kontynuował terroryzowanie weterana kopnięciami, teraz celując też w jego wykroczną nogę. Wewnętrzny lowking za wewnętrznym lowkingiem masakrowały kolano Swansona, który po każdym niemal się przewracał. W końcu po kolejnym runął na deski, wykrzywiając twarz w grymasie potwornego bólu. Ułożył się bokiem, zasłaniając tylko głowę, podczas gdy Martinez zasypał go gradem uderzeń, zmuszając sędziego do przerwania zawodów.
28-latek wygrał tym samym czwarte starcie z rzędu i szóste z ostatnich siedmiu. Po zwycięstwie zaprosił w oktagonowe tany byłego mistrza Dominicka Cruza.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button