KSWPolskie MMA

(VIDEO) 38 sekund! Diablo agresywny Bohdan Gnidko ściął Madalina Pirvulescu kopnięciem na głowę!

Zgodnie z przewidywaniami starcie Bohdana Gnidko z Madalinem Pirvulescu zakończyło się w pierwszej rundzie – Ukrainiec efektownie znokautował Rumuna.

Podczas gali KSW 77 w Gliwicach Bohdan Gnidko (9-0) obronił nieskazitelny bilans, zdając pierwszą w karierze porażkę Madalinowi Pirvulescu (5-1), którego znokautował w ledwie 38 sekund.

Gnidko od razu ruszył na Pirvulescu z kanonadą uderzeń, ale Pirvulescu odpowiedział ogniem! Srogie wymiany! Klincz! Ukrainiec spróbował obalić, ale Rumun natychmiast zerwał się na nogi. W klinczu Gnidko przypadkowo grzmotnął rywala kolanem w krocze. Walkę przerwano.

Po wznowieniu Gnidko zaatakował kopnięciami, te niskie przeplatając tymi wysokimi. High kick grzmotnął Rumuna na gardę. Chwilę potem kolejny autorstwa Gnidko ściął go z nóg! Ukrainiec rzucił się na okrutnie naruszonego oponenta z uderzeniami, podczas gdy ten nieporadnie próbował bronić się, wracać na nogi. Sędzia wkroczył i przerwał zawody!

21-letni Ukrainiec odniósł tym samym drugie zwycięstwo pod sztandarem KSW. Łącznie na oba potrzebował ledwie 43 sekundy.