KSWPolskie MMA

(VIDEO) Zabójcze kolano znikąd! Dominowany przez dwie rundy, w trzeciej Werlleson Martins znokautował Patryka Surdyna!

W istotnym dla układu sił w wadze koguciej starciu Werlleson Martins powrócił z bardzo dalekiej podróży, podczas gali KSW 81 nokautując Patryka Surdyna.
Werlleson Martins (18-5) uczynił ważny krok w kierunku rozgrywki mistrzowskiej w wadze koguciej, podczas gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim pokonując Patryka Surdyna (7-3) przez nokaut w rundzie trzeciej.
Surdyn od razu jął mieszać ustawienie klasyczne z odwrotnym. Martins się wściekł, poszedł ostro, ale Polak wykorzystał jego agresję, finalizując obalenia. Trafił do motylej gardy Brazylijczyka, wciskając go w ogrodzenie.

Martins zaatakował nieprawdopodobnie ciasną balachą, ale Surdyn zademonstrował nie lada serce do walki i charakter – przetrwał, przy okazji traktując rywala kilkoma młotami! Chwilę potem świetnie zaszedł Martinsowi za plecy, traktując Brazylijczyka kilkoma srogimi łokciami bocznymi.

Surdyn świetnie utrzymywał się za plecami Martinsa, nieustannie gnębiąc go krótkimi ale mocnymi uderzeniami. Brazylijczyk wił się jak zły, próbując zrzucić Polaka zza swoich pleców, ale nie był w stanie tego dokonać.

W pół minuty drugiej rundy Surdyn sprowadził Martinsa do parteru, ale próbując zajść Brazylijczykowi za plecy, przekombinował i skończył na dole. Jednak w kotle nas zawodnik fantastycznie wymanewrował Martinsa, trafiając do dominującej pozycji. Wybronił się przed próbą wybrania nogi przez Brazylijczyka, stabilizując pozycję w półgardzie.

Z czasem Patryk przedarł się za plecy Werllesona, zapinając trójkąt na jego brzuchu. Brazylijczyk wrócił na nogi z Polakiem za plecami. Nie zdołał jednak zrzucić z siebie Surdyna. Walka ponownie trafiła na dół, z Polakiem za plecami reprezentanta Kraju Kawy.

Martins spróbował kilkukrotnie odwrócić pozycję, ale Surdyn kapitalnie utrzymał się za jego plecami. Świetnie podbierał nadgarstki Brazylijczyka, kontrolował go, męczył go uderzeniami.Już w pierwszej akcji rundy trzeciej pewny siebie Surdyn poszedł po obalenie – kompletnie nieprzygotowane. Martins skarcił go idealnie wymierzonym kolanem, nokautując Polaka!

Werlleson Martins odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem polskiego giganta.

Pełne wyniki gali – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button