(VIDEO) Niemal złamał mu kark! Niebywałe poddanie na gali Bellator 253!

Spektakularnym poddaniem popisał się AJ McKee w walce wieczoru czwartkowej gali Bellator 253 w Uncasville.

AJ McKee Jr. (17-0) nadal niepokonany! W pojedynku wieńczącym galę Bellator 253 w Uncasville Najemnik potrzebował li tylko 71 sekund, aby efektownie poddać byłego mistrza kategorii koguciej Darriona Caldwella (14-4). Wszystko w ramach półfinału Grand Prix 145 funtów.

Obaj zawodnicy rozpoczęli pojedynek w odwrotnych ustawieniach. Próba kopnięcia na głowę ze strony McKee, ale w powietrze. AJ doskakuje z ciosami, ale Darrion świetnie schodzi do jego nogi, przenosząc po krótkiej kotłowaninie walkę do parter.

McKee gruszek w popiele jednak nie zasypiał. Z pleców uderzał łokciami, piętami, będąc niezwykle aktywnym. Dwa dobre łokcie z góry autorstwa Caldwella doszły jednak celu.
Caldwell w gardzie rywala. McKee wykluczył jego głowę, jak do gilotyny. Nie przełożył jednak ręki pod brodą przeciwnika, zamiast tego przekładając ją pod pachą. Unieruchomił następnie Caldwella, zamykając ciasno gardę. Jął ciągnąć rękami z pełnych sił, prostując też ciało – głowa Caldwella znalazła się w fatalnym położeniu! Koniec! Były mistrz odklepał dźwignię na szyję! Gdzieś na świecie Erik Paulson uniósł brew!25-latek utorował sobie tym samym drogę do finału Grand Prix wagi piórkowej. Tam spotka się ze zwycięzcą drugiego półfinału, w którym do rewanżu staną Patricio Freire i Emmanuel Sanchez.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply