UFC

(VIDEO) Nie tak to miało wyglądać! Shogun wywinął orła, żonglując piłką przed UFC 283!

Nie popisał się Mauricio Shogun Rua umiejętnościami piłkarskimi przed sobotnią galą UFC 283 w Rio de Janeiro!

Legendarny Mauricio Shogun Rua na piłkarza zdecydowanie się nie nadaje, co właśnie udowodnił – tak niefortunnie żonglował piłką, że skończył na podłodze.

41-letni już Brazylijczyk powróci do oktagonu UFC już w sobotę, w ramach gali UFC 283 w Rio de Janeiro krzyżując rękawice z Ihorem Potierią. Shogun zapowiedział, że będzie to jego pożegnalna walka, po której zawiesi rękawice na kołku.

Jako że gala odbywa się w Brazylii, to nie mogło zabraknąć stałego elementu promocyjnego towarzyszącego wydarzeniom organizowanym w Kraju Kawy – a zatem właśnie wspomnianego żonglowania piłką.

Okazało się, że Maurycy tytanem w tym elemencie zdecydowanie nie jest. Zabawy z piłką skończył w parterze, przy salwach śmiechu obserwujących go ludzi przewracając jeszcze stojący za nim baner. Poniżej nagranie.

Shogun to ikona PRIDE, były turniejowy mistrz japońskiego potentata, który wzbudzał prawdziwy postrach walcząc na ringach w Kraju Kwitniącej Wiśni.

Od 2007 roku wojuje pod sztandarem UFC, gdzie w 2010 roku sięgnął po tytuł mistrzowski wagi półciężkiej – ubił w rewanżu Lyoto Machidę – tracąc go jednak w pierwszej obronie na rzecz Jona Jonesa.

Od czasu utraty pasa Brazylijczyk walczy ze zmiennym szczęściem – jego bilans wynosi w tym okresie 8-8-1. Dwa ostatnie pojedynki Rua skończył na tarczy, będąc w rewanżach zmuszonym uznać wyższość Paula Craiga i Ovince St. Preuxa.

Na kartach historii MMA złotymi zgłoskami zapisały się wyniszczające starcia Shoguna z Danem Hendersonem czy Antonio Rogerio Nogueirą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button