(VIDEO) „Najzwyczajniej w świecie dużo rzeczy robi niepoprawnie, ale…” – Sarara na sparingach z Błachowiczem

Tomasz Sarara opublikował relację z wizyty w WCA Fight Team, gdzie sparował z Janem Błachowiczem przed UFC 259.

Ledwie cztery dni został do największej walki w dziejach nadwiślańskiej sceny MMA – wczesnym niedzielnym rankiem czasu polskiego w Las Vegas mistrz kategorii półciężkiej Jan Błachowicz stanie do pierwszej obrony tytułu, krzyżując pięści z niepokonanym dominantem 185 funtów Israelem Adesanyą.

Polski mistrz w ramach przygotowań do walki sparował między innymi z Izu Ugonohem, Kamilem Rutą czy Radosławem Paczuskim, którzy naśladowali dla niego niepowtarzalny styl Nigeryjczyka.
Natomiast w ostatnim etapie przygotowań do sparingowego teamu dołączył też wyborny kickbokser Tomasz Sarara. Sposobiący się do debiutu w formule MMA krakowianin od kilku miesięcy działa też aktywnie w mediach za pośrednictwem swojego kanału na You Tube. I właśnie tam opublikował właśnie relację z niedawnej wizyty w WCA, gdzie wcielił się w rolę Israela Adesany dla Jana Błachowicza, publikując też migawki ze sparingów…
– Wiesz, jaki ja powtarzam slogan? – słychać dwóch serdecznych kolegów, Sararę i Ugonoha, na rozgrzewce. – Obym się, kurwa, mylił, ale: albo Adesanya na punkty, albo Janek przed czasem.

– Ja tak samo – przytaknął Izu, który obecnie przebywa już w Las Vegas razem z Cieszyńskim Księciem.

– Obym się mylił, oby było tak, że Janek go trzepnie.

– Tak.

– Ja w tego Janka to już wielokrotnie nie mówię, że nie wierzyłem, ale po prostu mówię: „kurwa, nie wiem, czy da radę”. A on daje radę po prostu.

– Ja to czytam tak, że jest bardzo dziwny – powiedział wesoło Izu. – Kurwa, dużo rzeczy robi niepoprawnie najzwyczajniej w świecie, ale to zawsze…– To działa – dopowiedział krakowianin.

– Ale działa. Oni tego nie widzą, bo patrzysz na to z boku…
Na nagraniu zaprezentowano też krótkie migawki ze sparingu Sarary z Błachowiczem. Na jednym z pierwszych ujęć widać, jak krakowianin stara się naśladować Nigeryjczyka, strasząc cieszynianina różnorodnymi kiwkami, przyruchami, zmyłkami. Szeroko o tym aspekcie oktagonowej gry Adesanyi pisaliśmy tutaj.

Dłuższe fragmenty ze sparingów będą opublikowane na drugim kanale Sarary. Póki co omawiany materiał jest natomiast dostępny poniżej:

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply