UFC

(VIDEO) Nadal niepokonany! Payton Talbott skończył Nicka Aguirre w debiucie w UFC!

Utalentowany Payton Talbott rozpoczął przygodę z UFC od zwycięstwa przez poddanie z Nickiem Aguirre.
Największy bukmacherski faworyt gali UFC Fight Night w Las Vegas Payton Talbott (7-0) przegrał co prawda pierwszą rundę walki z Nickiem Aguirre (7-2), ale później przejął stery, kończąc rywala w trzeciej odsłonie.
Aguirre już w jednej z pierwszych akcji przewrócił Talbotta, układając go na plecach przy ogrodzeniu. Dobrze kontrolował rywala, któremu na półtorej minuty przed końcem pierwszej rundy – po kotłach klinczersko-zapaśniczych – zaszedł za plecy. Czaił się tam na duszenie, rozbijając też Talbotta uderzeniami. Payton w końcówce wrócił na nogi, ale z plecakiem w osobie Nicka.

Początek drugiej odsłony należał do Talbotta, który wywarł dużą presję, dosięgając Aguirre’a kilkoma długimi krosami. Aguirre wciągnął rywala do gardy, ale z czasem walka przeniosła się z powrotem na nogi. Tam Aguirre trafił prostymi, a potem sfinalizował obalenie. W kotle stracił jednak dominującą pozycję, inkasując potem sporo uderzeń od Talbotta. Szala zwycięstwa wyraźnie zaczynała się przechylać na stronę Paytona.Także na otwarcie rundy trzeciej również ruszył do ataków. Wybronił się przed próbą zapaśniczą ze strony płochliwie już walczącego Aguirre, a kolejną skontrował, trafiając do dosiadu. Zasypał rywala gradem uderzeń, następnie zachodząc mu za plecy. Stamtąd zmusił go do poddania walki duszeniem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button