(VIDEO) Morderstwo w oktagonie! Jamahal Hill brutalnie znokautował Jimmy’ego Crute’a!

Kapitalnie usposobiony Jamahal Hill zdeklasował Jimmy’ego Crute’a podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Jamahal Hill (9-1) potrzebował ledwie 48 sekund, aby brutalnie znokautować Jimmy’ego Crute’a (12-3) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Australijczyk rozpoczął żwawo, od razu zasypując walczącego z odwrotnego ustawienia Amerykanina gradem kopnięć zakroczną nogą – na nogi, na korpus, na głowę – podczas gdy Hill orbitował do swojej prawej, od rzeczonych kopnięć.

Amerykanin sam postraszył Crute’a kopnięciem na głowę, ale nie trafił czysto. Chwilę potem doskonałym prawym sierpem z zejściem posłał rywala na deski. Natychmiast poszukał dobitki, ale Australijczyk szybko doszedł do siebie, szukając obalenia, a później gilotyny w stójce. Hill zerwał jednak klincz z kolanem na korpus.Wyraźnie szybszy Amerykanin wyprowadzał Crute’a w pole pracą na nogach – ciosy i kopnięcie tego ostatniego przeszyły powietrze. Hill tymczasem znów doskoczył z bezpośrednim prawym sierpem, ponownie posyłając rywala na deski. Zanim sędzia zdążył przerwać zawody, doskoczył jeszcze z potężnym, soczystym gwoździem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

30-letni Sweet Dreams powrócił tym samym na drogę zwycięstw po porażce z Paulem Craigiem. Jego bilans w UFC wynosi 3-1. Niewykluczone, że w najnowszym notowaniu Amerykanin przedrze się do Top 10 wagi półciężkiej.
Dla Jimmy’ego Crute’a była to już druga porażka z rzędu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply