UFC

(VIDEO) Morderczy łokieć na rozerwanie klinczu! Chidi Njokuani znokautował Dustko Todorovicia!

Fantastycznym nokautem popisał się Chidi Njokuani podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Chidi Njokuani (22-7) przetrwał zapaśniczo-parterowe zapędy Dusko Todorovicia (11-3), efektownie nokautując Serba w końcówce pierwszej rundy podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Todorović szybko zainicjował zapasy, ale Njokuani postraszył go ciasnym duszeniem. Serb zachował jednak spokój i przetrwał, trafiając do dominującej pozycji. Nie był jednak w stanie wypracować sobie miejsca i czasu, aby poważnie zagrozić rywalowi.

Todorović zdzielił co prawda Njokuaniego kilkoma uderzeniami, ale nigeryjski Amerykanin z czasem wrócił na nogi przy ogrodzeniu. Tam Serb nadal szukał obaleń, klejąc się w klinczu, ale Njokuani był nie do przewrócenia. Ba! Sam trafił rywala kilkoma mocnymi kolanami.

W akcji, która zakończyła zawody, Amerykanin rozerwał klincz soczystym łokciem, po którym Serb runął na deski, ledwie żywy. Sędzia nie przerwał od razu walki, ale widząc, że Todorović nie do końca orientuje się w sytuacji, zdanie szybko zmienił.Chidi Njokuani wygrał tym samym drugi z rzędu pojedynek w UFC przez nokaut w pierwszej rundzie.

Dla serbskiego zawodnika była to trzecia przegrana w ostatnich czterech występach. Jego bilans walk w UFC wynosi 2-3.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button