UFC

(VIDEO) Mordercza gilotyna! Alonzo Menifield poddał w rewanżu Jimmy’ego Crute’a!

W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 290 w Las Vegas Alonzo Menifield poddał Jimmy’ego Crute’a.
Alonzo Menifield (14-3-1) w rewanżowym starciu – pierwsze zakończyło się remisem – pokonał Jimmy’ego Crute’a (12-4-1) przez poddanie w drugiej rundzie.
Menifield od początku nastawił się na kontry. Potraktował Crute’a dwoma soczystymi w odpowiedzi na próby niskich kopnięć ze strony Australijczyka. Po dwóch minutach rywalizacji Crute zdołał przenieść walkę w klincz, szukając obalenia. Pomimo iż Amerykanin miał podchwyty z obu stron, to Crute był aktywniejszy, atakując krótkimi kolanami na korpus. Australijczyk spróbował wybrać głowę rywala pod gilotynę, ale nie był w stanie.

Na rozerwaniu Menifield zdzielił Australijczyka serią uderzeń, ale ten utrzymał walkę w klinczu, tam starając się przenieść ją do parteru. Amerykanin bronił się jednak skutecznie. Zawodnicy na zmianę przestawiali się w klinczu, szukając krótkich uderzeń.

Także w drugiej rundzie Menifield nastawił się na kontry. Kilkoma prostymi dosięgnął głowy Crute’a. Ten szukał sposobu na bezpieczne skrócenie dystansu. W końcu spróbował ostro zejść Menifieldowi do nóg, ale ten świetnie się wybronił, a następnie sam przeszedł do kontrofensywy, atakując gilotyną. Złapał tak mocno, że pomimo iż Crute spróbował się wykręcić, nie dał rady – poddał walkę.Alonzo Menifield pozostaje niepokonany od czterech walk, z których trzy wygrał, jedną – właśnie z Australijczykiem – zremisował.

Z kolei Jimmy Crute nie wygrał od czterech pojedynków, trzy z nich kończąc na tarczy. Po walce sprawiał wrażenie zawodnika, który rozważa przejście na sportową emeryturę – pomimo ledwie 27 lat na karku.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button