KSWPolskie MMA

(VIDEO) Michał Materla przetrwał trudne chwile – i uciszył Stadion Narodowy, nokautując Radosława Paczuskiego!

Michał Materla broni nie składa! Zaprawiony w bojach weteran nadwiślańskiej sceny MMA pokonał w ramach gali KSW Colosseum II na Stadionie Narodowym faworyzowanego Radosława Paczuskiego.
Gremialnie skreślany Michał Materla (33-9) znokautował w pierwszej rundzie faworyzowanego Radosława Paczuskiego (5-2) podczas gali KSW Colosseum II na Stadionie Narodowym.
Materla od początku walki wywierał delikatna presję. Wymiany! Lowking Materli. Paczuski trafił krosem. Michał spróbował ostrego ataku, ale Radosław go wymanewrował. Dobre ciosy autorstwa Paczuskiego.

Szczecinianin nadal nacierał, ale zainkasował mocne ciosy od znacznie sprawniejszego w szermierce na pięści i kopnięcia warszawiaka. Zachwiał się! Paczuski ruszył do ataków, ale nie zdołał skończyć weterana – a nawet zainkasował kontrę, bo bez walki Berserker oddawać tego nie zamierzał.

Walka trafiła ponownie w dystans. Radosław hasał żwawo, poszukując technicznych uderzeń. Zaatakował kombinacją, ponownie wstrząsając Materlą. Czując krew, ruszył na szczecinianina, ale… Okazało się to okrutnym błędem niebu obrzydłym! Michał odpalił bowiem swój firmowy prawy overhand, posyłając Paczuskiego na deski!Berserker rzucił się na ledwie żywego rywala, dzieła zniszczenia dopełniając bombami z góry.

39-letni zawodnik odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu. Dla Radosława Paczuskiego była to druga kolejna porażka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button