(VIDEO) Mamed wśród 17 oskarżonych o m.in. paserstwo! Gwiazda reaguje!

Mamed zareagował na doniesienia o skierowaniu aktu oskarżenia w sprawie, w której jest jednym z oskarżonych.

Jak poinformował serwis RMF24.pl, śląski wydział Prokuratury Krajowej w Katowicach skierował dziś do sądu akt oskarżenia w sprawie paserstwa samochodów i puszczania w obieg podrobionych banknotów euro – a wśród łącznie siedemnastu oskarżonych znalazł się też Mamed Ch..
Prokuratura zarzuca oskarżonym między innymi „puszczanie w obieg falsyfikatów banknotów euro na terenie Słowacji, paserstwo samochodów, w tym luksusowych, pochodzących z czynów zabronionych popełnionych poza granicami Polski, oszustwa, przywłaszczenia, fałszowanie dokumentów i składnie fałszywych zeznań”. Oskarżonym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Mameda zatrzymano w tej sprawie już w czerwcu 2019 roku, a prokuratura wnioskowała wówczas o areszt. Sąd jednak nie przychylił się do tego wniosku. Mistrz KSW ma odpowiedzieć za paserstwo, nakłanianie do zniszczenia mienia, naruszenie nietykalności, znieważenie funkcjonariusza policji oraz posiadanie broni palnej bez zezwolenia.

Szczegóły znaleźć można tutaj.

Kilka godzin po tym, jak polskie media obiegły informacje o skierowaniu aktu oskarżenia do sądu, czeczeński zawodnik opublikował wymowne nagranie na Instagramie, w którym nie powiedział jednak ani słowa.W licznych wywiadach, jakich udzielał w ostatnich miesiącach i latach, Mamed zapewniał o swojej niewinności.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply