(VIDEO) Małe rękawice, brak kasków! Parnasse w mocnym sparingu z zawodnikiem wagi półśredniej!

Rozdający swego czasu karty w wadze piórkowej KSW Salahdine Parnasse opublikował migawki z najnowszego sparingu.
Nie próżnuje były mistrz kategorii piórkowej KSW Salahdine Parnasse przed powrotem do klatki polskiego giganta.

Francuski zawodnik odwiedził właśnie klub MMA w Marsylii, gdzie trenował i sparował – a migawki z tychże sparingów umieścił w mediach społecznościowych.
Na najnowszych widać, jak wymienia się razami z niejakim Souhilem Tahirim, który na co dzień występuje pod sztandarem UAE Warriors, wojując w kategorii… półśredniej!

Co ciekawe, zawodnicy sparowali w małych rękawicach i bez ochraniaczy na głowę. Mieli jedynie nagolenniki. Widać też było, że nieszczególnie się oszczędzali, szukając mocnych uderzeń i kopnięć.

Poniżej nagranie opublikowane przez Parnasse’a.Także Tahiri umieścił migawki ze sparingu, które można obejrzeć tutaj.

Salahdine Parnasse rozpoczął przygodę z KSW w 2017 roku, zwyciężając pięć pierwszych pojedynków. Sięgnął w tym czasie po tymczasowy pas, rozbijając Romana Szymańskiego, i obronił go, rozbijając na pełnym dystansie Ivana Buchingera.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

W styczniu tego roku został jednak sensacyjnie zdetronizowany przez Daniela Torresa, który znokautował go w pierwszej rundzie zawodów. W czerwcu 23-latek powrócił na drogę zwycięstw, poddając Filipa Pejicia.
Nie wiadomo póki co, kiedy Salahdine Parnasse powróci do akcji i kto będzie jego rywalem. Nie jest natomiast żadną tajemnicą, że Francuz garnie się do rewanżu z mistrzem Danielem Torresem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. czungumangu

    16 października 2021 at 21:19

    Jakaś dziwna tendencja w MMA jest ostatnio, gdy placek psim siedem wygra pas (Torres, Sterling), to potem zestawienie rewanżu graniczy z cudem

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply